Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja dziewczyna często powtarza że z chłopakami jej się łatwiej rozmawia. I że ona nie potrafi rozmawiać z kobietami.
Tłumaczę jej że lepiej się z facetami jej rozmawia ze względu że facet jest dla niej miły i specjalnie ustawia rozmowę tak żeby się dobrze z nim rozmawiało. Że facet nie będzie się z nią kłócił bo w dupie ma jej opinie. Dodatkowo pewnie lekko 80% facetów chciałoby uprawiać z nią sex więc tym bardziej starają się podczas rozmowy. Ona naiwnie wierzy że serio z kobietami jej się ciężko rozmawia a prawda jest taka że facet po prostu udaje podczas rozmowy z nią i zmienia charakter. A kobiety rozmawiają z nią normalnie.

#logikarozowychpaskow #takaprawda #spermiarze też #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 74
Ona naiwnie wierzy że serio z kobietami jej się ciężko rozmawia a prawda jest taka że facet po prostu udaje podczas rozmowy z nią i zmienia charakter. A kobiety rozmawiają z nią normalnie.


@mirko_anonim: matko, co to za kolejny wysryw...
Skoro tak by było to czemu jednak większość kobiet lepiej się czuje w gronie kobiet niż mężczyzn? Wtedy prawie wszystkie wolałyby gadać z facetami - którzy jak kameleony zmieniają swój charakter
@mirko_anonim: Raczej facet jak gada coś to chce przekazać jedną informację, czy opowiada jedną historię. Najczęściej kobiety opowiadając o jednej historii mieszają 10 wątków pobocznych, aż w końcu w ogóle zapominają o czym mówiły na początku, a faceci są prości w komunikacji. Dlatego jak dziewczyna sama dużo gada do faceta to znaczy, że to dobry znak bo się poczuła pewniej i najlepiej udawać że się słucha.
@mirko_anonim: Ja wolałam towarzystwo facetów, bo dużo bab to zazdrosne i zawistne toksyki z którymi nie było o czym gadać. Pierwsze do obgadywania i tworzenia kwasów z niczego. Wystarczy, że ubzdurają sobie "dziwne spojrzenie" albo "dziwny ton głosu". Wystarczy też, że przyjdzie do towarzystwa jakaś ładniejsza niż te w stałej grupie, wtedy to igrzyska #!$%@?. Jasne, są normalne babki ale ja mało takich poznałam. W szefowaniu tylko raz miałam normalną (w
Ona naiwnie wierzy że serio z kobietami jej się ciężko rozmawia a prawda jest taka że facet po prostu udaje podczas rozmowy z nią i zmienia charakter. A kobiety rozmawiają z nią normalnie.


@mirko_anonim: Niezupełnie... fakt faktem że współpraca zawodowa zazwyczaj lepiej się układa z facetami. Tak twierdzą i faceci i kobiety. Faceci są konkretni, mniej zadzierają nosa, skupiają się na zadaniu a nie na "lizaniu się po jajkach".
Kobiety są
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Jak kobieta nie ma koleżanek i mówi takie rzeczy to może mieć problem ze sobą poważny. Z drugiej strony może akurat nie trafiła na spoko kobiety a facetów akurat tak (niezależnie od powodu) i poszła tą drogą w życiu i w tym się wyskillowała- znam parę takich kobiet.
Niektóre są proste inne bardziej inteligentne niż większość facetów, których znam. I właściwie to większość z nich nie sypia ani
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Masz sporo racji- facet często robi się słodki i zabawny w obecności i dla kobiet- to jest tak wbudowane głęboko, że ciężko to zmienić a z drugiej strony dla kobiety naturalne, że jako słabsze zawsze chciały mieć w okolicy facetów dla ochrony i zapewnienia zasobów (dzisiaj podwieźć gdzieś, złożyć meble etc)

Ona naiwnie wierzy że serio z kobietami jej się ciężko rozmawia a prawda jest taka że facet po prostu udaje podczas rozmowy z nią i zmienia charakter. A kobiety rozmawiają z nią normalnie.


@mirko_anonim:

Ale bzdury xD baby są fałszywe i strzelają fochy z doopy, a faceci są bezpośredni. Po prostu mówiąc jej takie rzeczy wmawiasz jej kocopoły by nią manipulować by przestała rozmawiać z niebieskimi bo jestem zazdrosny o nią
@AlienFromWenus: Nie ma czegoś takiego jak "większość", ludzi można by dzielić na setki kategorii pod różnymi względami. Możesz powiedzieć, że większość kobiet zna się choć trochę na makijażu, ale większość z nich ma też inne zainteresowania. Większość z nich może być w stanie plotkować, ale jeżeli rozmówca będzie miał na to ochotę, mogą rozmawiać na mnóstwo innych tematów. Jeżeli laska mówi o sobie "inna niż większość", to albo nie widzi, że