Wpis z mikrobloga

@Lukardio: W Polsce nie ma demokratycznej opozycji, tylko zdrajcy narodu naszego. Jedynym, którym naprawdę zależy na Polsce, to PiS i to widać. Zobacz co robi PiS dla Polski, a co zrobiła skrajna opozycja z platfusami naczele dla naszego kraju. Kiedy opozycja tyle inwestycji zrobiła co PiS? Czy opozycja wybudowała jakieś drogi, czy szukała inwestorów do budowy elektrowni jądrowej? Czy wskrzeszała nasze huty i stocznie na pomorzu? Mimo, że coraz więcej dobrego
@MonkeyDBeer: No z tego co widze, to platfusy trzymają z Niemcami, to wlaśnie PiS sie przeciwstawia i broni naszych interesów. Pamietasz co weber chce zrobić nam? Chce nam sie #!$%@? w wybory by platfusy wygrały, szwaby nas chcialy imigrantami zalać jak PiS budowal płot na granicy z bialorusia, to szwaby wysyłaly ochojska i kurdej by plult na naszych strazników SG a teraz zmieniaja spiewke szwaby i probuja sie do nas przymilac
@MonkeyDBeer: A co u żabojadów przyjaciele z afryki zrobily? Teraz nagle francuzi siedzą cicho i Polska znowu miala racje by brobić swoich granic, gdyby tusk rządzil tp by dzis Warszawa plonela tak jak paryż, Twoja siostre i matke by typ z turbanem na glowie zgwalcil. Chcialbys tego?
@Zielonykwiryta: bardzo dobrze, ze nie wpuscili i nie wpuszczaja nam ubogacenia kultorowego na pontonach. Chwala im za to. A mi chodzi o to, by robic interesy, chociazby teraz z Ukraina, Polska ponoc jest pomijana w rozmowach o odbudowie, inne panstwa juz prowadza negocjacje, tymczasem nasz prezydent, mowic cos w stylu, ze nic Polska nie ugrywa dla siebie, my pomagamy bezinteresownie. Dla mnie glupota. Byla tez afera z czechami. W tych kwestiach
@MonkeyDBeer: Plusik, bo też nie chce przyjaciól ubranych w przescieradla u siebie w kraju. Gówno prawda, Ukraina sama przyznala, że Polska będzie jednym z pierwszych państw, które pomoże w odbudowie. Prawie 2 tys polskich firm zgłosiło chęć odbudowy Ukrainy https://www.rp.pl/perspektywy-dla-polski/art37887261-polska-chce-pomoc-ukrainie-w-odbudowie

https://www.money.pl/gospodarka/odbudowa-ukrainy-juz-wiadomo-na-czym-skupi-sie-polska-6787489467996736a.html
@Zielonykwiryta: o Panie, te artykuly to sa sprzed afery zborzowej, gdzie nalozylismy clo na ich zboze. Teraz nasze stosunki z Ukraina wygladaja inaczej. I z nalozeniem cla to bardzo dobry ruch i jestem za. Tylko Ukraina teraz placze na okolo jaka to Polska zla, raczej beda sie mscic i nie dopuszcza nadzych firm do odbudowy. Wojna wciaz trwa, czas pokaze z reszta jak bedzie.
@MonkeyDBeer: Nie wiedziałem, że ukry sie wycofały ze swoich deklaracji, jesli masz racje to są fałszywi i podobni do ruskich
(σ ͜ʖσ) plują ręke, która ich karmi. Takiej pomocy jaką my im daliśmy nie dały nawet Stany Zjednoczone, myśmy wzięli pod swóh dach ich kobiety i dzieci, dawaliśmy broń, nawet hajs im przelaliśmy, oni sie tak odwdzieczają
(σ ͜ʖ
co to za mężczyzna co nawet preferencje seksualne ma jak kobieta nie mówiąc już o ubiorze, głosie i reszcie


@Moryc_Jajko: ciekawy masz obraz geja. A pamiętasz memy z potężnym gejem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) taki na pewno miał głos jak kobieta