Aktywne Wpisy
kankes +114
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
źródło: p0lka
Pobierz
InnyWymiar90 +92





@mirko_anonim: Andrzeju nie denerwuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli chodzi o odwagę/męskość to najważniejsze żeby był w stanie się postawić i Cię obronić lub wyprowadzić
Też mam czasem problem żeby gdzieś zadzwonić, załatwić. Duża ilość ludzi mnie przytłacza, zamykam się wtedy w sobie a niezrozumienie przez osoby które mnie otaczają budzi tylko frustrację.
I czy jestem złym człowiekiem, gburem? Myślę że nie. Po prostu mam swoje fobie, lęki które mi pozostały z dzieciństwa (w moim przypadku głównie przyczyną było jąkanie które mnie maksymalnie zamknęło w sobie).
Pogadaj