Wpis z mikrobloga

#gielda
@151346136
Pokaż stejtment. Z tego co tu wypisujesz od kiedy tu jestem to nic nie trafiłeś no prawie. Ty jesteś teoretyk z angielskim który robi research który jest kopium dla niedźwiedzi.
Dobrze że nie szortuje jak tu wypisujesz od dwóch lat wieszczac klaps tylko dzierżę vixy (niecałe 3 miesiące) i nie ma ttragedii.
Ty dziś rozpisales kilka scenariuszy i każdy z nich zakłada spadek spadającej ropy a nie wycofales się z prognozy na 200+. No bo kiedyś zakładając inflację to może i będzie!
#!$%@? no nie wiem jak mam Cię oceniać ale jest ryzyko że znasz jako tako angielski i tu wrzucasz szurskie teorie a ja się na to nabieram zamiast iść z trendem i zarabiać gruby hajs na longach.
  • 11
  • Odpowiedz
@Panicz888: chyba jestes sfrustrowany, bo pod wplywem kogos innego popelniles kilka zlych trejdow
i myslisz, ze to jest moja wina

tylko Ty jestes odpowiedzialny za swoje trejdy

Po raz enty juz napisze, ze ropa 200 top mial byc zbieg sprzyjajacych okolicznosci (rosja, chiny, i mialo nie byc SPR release). Nie wyszlo.
  • Odpowiedz
@Panicz888 teraz i tak @151346136 już trochę tonuje swoje wypowiedzi, czasem nawet użyje zwrotu typu „moim zdaniem” czy „uważam ze” kiedyś to wszystko było pisane bardziej „na pewniaka” Pamietam, ze nie raz mu stawiłem taki zarzut, ze robiąc wpisy z takim wydźwiękiem, ludzie którzy są nowi na rynku, mogą próbować to kopiować i będą palić siano na shortach - muszę poszperać we wpisach, ładnie by się to zestarzało, bo to
  • Odpowiedz
  • 2
@151346136: 2 zle trejdy z których 1 na minusie (wywozka z es na sp500) a drugi za wcześnie zamknięty long (na plusie) bo napisałeś że już odbicie taktyczne wyczerpane.
Resztę gram swoje czutki i lepiej mi to wychodzi. Po prostu nie ma co Cię czytać mimo że brzmisz mądrze ale to tylko research - niepotrzebny szum dla leszczy
  • Odpowiedz
@maniek74 dokładnie też pamiętam jak pisał tonem prawdy objawionej, dodatkowo było widać jego pychę i poczucie wyższości, dziś jest trochę lepiej, ale dla nowych to nadal groźny troll
  • Odpowiedz
@barabasz88 No tak było + sporo mniejszych niedźwiadków mu przytakiwało, a jak ktoś śmiał napisać, ze rynek niekoniecznie musi dalej spaść, to był wyśmiewany i próbowano z niego zrobić ekonomicznego głupka, który jest 3 tyg na rynku i nie ma pojęcia jak działają stopy procentowe…rynek to wszystko zweryfikował i Nasdaq zaliczył najlepsze półrocze w historii a DAX wybił ATH

Jednak trzeba mu tez przyznać, ze został przy swoim i nie wypiera
  • Odpowiedz
  • 1
@maniek74: a czego on sie nie wypiera? Tylko Ze its fine. Zawsze jak pisał to było hedzowane: przez chwilę Full szort na stokach ale pół.longi i bondami z różnymi zapadalnosciami taka ciekawie brzmiaca inżynieria finansowa która nie wiadomo w jakich proporcjach byłai jak mu wyszła bo nigdy kwot ani proporcji nie widzieliśmy.
Jeden z wielu Farmazonów nie do zweryfikowania
  • Odpowiedz