Wpis z mikrobloga

#biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej nacinają konsumentów, a koszyk owoców pusty. Dopiero przy kasie "czemu banany po 7zł" i ludzie jeszcze się godzą i płacą. #oszustwo i #oszukujo . Oczywiście cenówka umieszczona w taki sposób żeby przypadkiem się nie dopatrzeć. Ciekaw jestem czy ktoś realnie skorzystał z tej promocji i zrobił zakupy za 200zł. Zgłoszone do UOKiK :)
Pobierz rafor4 - #biedronka i jej kolejna super promocja z dziś. Tym razem jeszcze bardziej n...
źródło: 371058442_320724850328655_4241664396540271638_n (1)
  • 61
@kanabiss

wiesz co oni wymyślili jeszcze większe gówno - dziadek chciał kupić paprykę po 3,50 na kartę i mu karta nie wchodzi a babka że ofertę trzeba aktywować w aplikacji


To akurat norma w dzisiejszych czasach. Pionierem był chyba Lidl z tymi swoimi gównianymi kuponami, które musisz jeszcze dodatkowo aktywować w apce.
@rafor4: Olejcie ten sklep z pseudo promocjami. Ja już znalazłem tańsza i lepsza alternatywę. Lidlow i Biedronek tyle juz nawalilo, ze zaczęły podnosić ceny. U mnie w lokalnej małej sieci jest juz taniej. Ludzi multum, zaczęli tak samo jak ja olewać te gownopromocje w biedrach. Dopóki było tak ze jest promocja i koniec kropka było OK. Jak zaczęli świrować z tymi kuponami, wieosztukami i limitami mam ich gdzieś….
a to ludzie czytać nie potrafią, czy w czym jest problem?

z fartem

@Hissis:
Ja #!$%@?ę, ale ty jesteś podludziem. Czy na serio uważasz, że normalny człowiek jak idzie na tygodniowe zakupy ma czas analizować 70 etykiet i spędzać tam 2h, bo DLA CIEBIE KUPNO JEDZENIA TO TEST CZYTANIA ETYKIET?
Typie, idź zrób studia lub zaóż fajny biznes i tam sobie lecz kompleksy.
@rafor4: akurat zrobić zakupy za 200 zł to dziś bardzo łatwo


@bardzospokojnyczlowiek: Tylko pewnie jak się wczytasz dokładniej w regulamin promocji to się okaże że do tych 200 zł nie wliczają się zakupy papierosów, alkoholu, chemii i pierdyliarda jeszcze innych produktów, które szybko nabijają rachunek.
Ciekaw jestem czy ktoś realnie skorzystał z tej promocji i zrobił zakupy za 200zł


@rafor4:
A dlaczego nie? Mój typowy paragon z biedry to ostatnio 350-550 zł co około 7-10 dni, wychodzą za to 3-4 wielorazowe siaty 60 x 20 x 40 cm - wystarczy jeździć po duże zakupy a nie marnować czas na codzienne stanie w kolejce po jeden chleb i paczkę parówek.
@rafor4: tak samo jak promocje z kartą moja biedronka oraz promocje z aplikacją moja biedronka. Ostatnio miałem sytuację, w której klientka przy kasie samoobsługowej wołała pomoc, bo przeczytała na cenówce, że produkt kosztuje X, a zapłaciła Y, ekspedientka tłumaczyła, że produkt jest tańszy dla posiadaczy apki z aktywowanym kuponem. Matoły z rządu + UOKIK już dawno powinny wdrożyć w życie jakieś przepisy jasno mówiące jak ma wyglądać cena oraz ujednolicić system
@Bumelante: Ja tam nie jestem agresywny. Jak widzę na wyświetlaczu, że cokolwiek mi się nie zgadza to grzecznie mówie do kasjerki/osoby obsługującej samoobsługowe, że ma wycofać produkt bo cena się nie zgadza i elo.

Już nie mówię o niedoczytaniu warunków promocji ale w Biedrze w #!$%@? często spotykałem się z sytuacją, że małym druczkiem był napis "promocja obowiązuje od 15.08 do 17.08" a na zakupach byłem np 21.08 tylko ktoś tego