Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@advert nie mam pojęcia ale domyślam się że w razie wypadku taki rower moze polecieć jakiemuś pasażerowi na łeb i kierowca będzie za to odpowiedzialny
@beer_man: tak, tylko na filmie padło coś w stylu "o, właśnie jest pani z wózkiem", tak jakby ten wózek się dopiero teraz pojawił. a kierowca kazał jej wyjść wcześniej, więc zastanawiam się, czy był jakiś faktyczny powód, czy po prostu widzimisię kierowcy.

domyślam się że w razie wypadku taki rower moze polecieć jakiemuś pasażerowi na łeb i kierowca będzie za to odpowiedzialny @Quane: zakazu przewożenia rowerów autobusami tak czy inaczej
via Android
  • 1
@advert no od razu jak wsiadła to powiedział żeby wypadała, ale nawet jak nie ma takiego przepisu/zapisu w regulaminie to ja i tak bym to #!$%@?ł I wysiadł żeby innych nie denerwować, co szkodzi poczekać na kolejny albo rowerkiem samej skończyć. tutaj serio to była walka ego
no od razu jak wsiadła to powiedział żeby wypadała, ale nawet jak nie ma takiego przepisu/zapisu w regulaminie to ja i tak bym to #!$%@?ł I wysiadł żeby innych nie denerwować

@Quane: czyli #!$%@?ęty kierowca sam sobie ustala zasady przewozu, bimbając na przepisy pozwalające ten rower przewozić, no #!$%@? trochę to zmienia postać rzeczy xD
nie wiem niby dlaczego kobita miałaby pozwalać się przegonić - kazałbym kierowcy #!$%@?ć i wykonywać swoją
jeśli nic innego nie stoi na przeszkodzie - a z tego co piszesz, nic nie stało,


@advert: możesz mieć rację - ja w innym mieście, z flakiem w tylnym kole bez problemu jechałem autobusem, a kierowca niemal na pewno mnie widział. Na rower miałem drugi bilet na bagaż.
@Quane: biorą się stąd, gdy wmówisz najbardziej roszczeniowej grupie uczestników dróg, że są ponad:
-Pieszymi, bo won z chodnika i pasów howejek jedzie
-kierowcami bo chyba nie muszę wymieniać kretynizmów odwalanych przez pedalarzy, to zostawmy przelot przez przejazd jak przez skrzyżowanie i ładowanie się pod auta "bo pierśieństfo"
-zbiorkomem bo tak samo jak z kierowcami tylko jak się zmęczy to mają jego i jego howejek wieźć.