Wpis z mikrobloga

Pedalarka warszawska blokuje poranny autobus bo kierowca kazał jej wyjść z rowerem. Jak dwóch typków chciało jej ten rower wynieść to go w środku przywiązała i powiedziała że autobus nigdzie nie pojedzie. Skąd się biorą takie #!$%@? baby?

#heheszki #warszawa #milf
Quane - Pedalarka warszawska blokuje poranny autobus bo kierowca kazał jej wyjść z ro...
  • 41
  • Odpowiedz
@Quane
Skąd się biorą?
Przecież to pedalarze. Ludzie chorzy umysłowo. Tak się robi od ucisku na tętnice przez za ciasne gatki "szosowe" z Lidla.

1. Kup rower
2. Woź go komunikacją miejską
3. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Quane raz miałem taką akcję w nocnym z Dworca Wschodniego. Kierowca wezwał Straz Miejską i gościa z rowerem wynieśli siłą xD minus taki że każdy się spóźnił 40 minut do domu ale myślę że nikt nie miał pretensji do kierowcy
  • Odpowiedz
Wygląda na to, że w momencie, w którym wsiadała autobus nie był zatłoczony, a miejsce na wózek było puste, mi też nie uśmiechałoby się spełnianie kaprysów kierowcy, jeśli korzystałbym z autobusu zgodnie z regulaminem.

nawet jak nie ma takiego przepisu/zapisu w regulaminie to ja i tak bym to #!$%@?ł I wysiadł żeby innych nie denerwować, co szkodzi poczekać na kolejny


@Quane A gdyby kazał Ci wysiąść bo masz duży plecak lub walizkę
  • Odpowiedz
@Gl1n4 porównywanie plecaka do roweru xD

Sory ale w wawie to jest plaga, jak ma taki stary rower to niech go przypnie w miejscu w którym wysiada z autobusu a nie #!$%@? dzień w dzień w godzinach szczytu wkurzając innych. Pracuje w zbiorkomie i sam widuje agentów co potrafią nawet rower miejski veturilo zabierać do pojazdów i jechać xD

W trosce o zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim pasażerom (również rowerzystom), obsługa pojazdu, nadzór ruchu
  • Odpowiedz
czyli #!$%@?ęty kierowca sam sobie ustala zasady przewozu, bimbając na przepisy pozwalające ten rower przewozić, no #!$%@? trochę to zmienia postać rzeczy xD

nie wiem niby dlaczego kobita miałaby pozwalać się przegonić - kazałbym kierowcy #!$%@?ć i wykonywać swoją robotę, która zobowiązuje go do przewiezienia tego roweru, jeśli nic innego nie stoi na przeszkodzie - a z tego co piszesz, nic nie stało, od razu kazał jej spadać, jeszcze zanim ten wózek
  • Odpowiedz
@Quane: Typowy ZTM jest typowy - piśont wózków z kaszojadami, wpychanych każdymi drzwiami, obijających się o innych pasażerów i latających na zakrętach, mimo że homologacja pojazdu dopuszcza 1 wózek a pasażerów napchanych po dach - I sleep, zapraszamy.

Rowerzysta przejeżdża 2 przystanki pustym autobusem - reeeee, wypad z autobusu bandyto, to jest pojazd do przewozu wózków, powoływanie się na nieistniejący zakaz w regulaminie i piętnujący powerpoint, puszczany między reklamami na wyświetlaczach.
  • Odpowiedz
Przecież to pedalarze. Ludzie chorzy umysłowo. Tak się robi od ucisku na tętnice przez za ciasne gatki "szosowe" z Lidla.


@wojtoon: Chorym umysłowo trzeba być, żeby wypisywać tego typu bzdury, w szczególności pod nagraniem prezentującym skrajnie odmienny przykład rowerzysty ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Gl1n4 @advert jeżeli wychylicie dupe do jakiegoś większego miasta Wojewódzkiego gdzie jest normalna komunikacja miejska i przeczytacie regulamin to się dowiecie, że w autobusach są przeznaczone miejsca dla kobiet z wózkiem, kobiet w ciąży i starszych ludzi.
  • Odpowiedz
  • 0
od razu kazał jej spadać, jeszcze zanim ten wózek się pojawił.


@advert: To ze w kadrze nie widać to nie znaczy ze kierowca nie widział, przecież wózek nie materializował sie wewnątrz tylko jakiś czas musiała podchodzić i wsiadać do autobusu więc nie wiem po #!$%@? takie farmazony #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Gl1n4 poprosiłbym ładnie o pozwolenie zamiast wyskakiwać z mordą i psuć 30 osobom dzień, jeśli nie to wysiadka i do kolejnego.
  • Odpowiedz