Wpis z mikrobloga

#bajka #filmy #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta
Za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu tej bajki. z samej bajki też niewiele pamiętam ale liczę na was. Wie też, że może to zabrzmieć jakbym była psychiczna xd
Ogólnie to główna bohaterką była dziewczyna. Był też jakiś jej lud, który chyba chylił się ku upadkowi albo został gdzieś wygnany. I oni mieszkali jakby w korzeniach, które były zawieszone gdzieś na niebie do czegoś i była taka scena gdzie ta dziewczyna wisi na końcówce tego korzenia i pod sobą ma przestrzeń, po prostu niebo xD i były tam takie dziwne latające potwory które polowały na tych ludzi. pamiętam też taki motyw że była babka i facet (złodupce) i ten typ chciał się złączyć że swoją królową żeby byli razem silniejsi i oni w końcu to robią i stają się jednoscią. Oglądałam to jak byłam gówniarzem. Miałam to zgrane na płycie i podpisane "bajka komputerowa" xD i nie było to narysowane jak np królowa śnieżka tylko już zwykła animacja pokroju barbie.
  • 13
  • Odpowiedz
@malypajak: Nie mogę sobie przypomnieć, stary kultowa kreskówka sci-fi z lat 70-tych.
Chociaż Twój opis bardziej pasuje do "Nausicaä z Doliny Wiatru", tylko, że to jest anime studia Ghibli, ale wtedy byś podał, że jest to anime.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chrystus Popatrze na wszystkie ale raczej nie. To nie była znana bajka. Nie wiem skąd to się w ogóle wzięło u nas xd tak mi wierci dziurę pół dnia! chcę się dowiedzieć co to jest
  • Odpowiedz
@malypajak niestety nie kojarzę twojej bajki. Jeśli jesteś zdesperowana do poszukiwań to możesz na facebook dołączyć do jakiejś grupy typu wspominawka, w lupce wyszukać posty zawierające słowo "bajka" itp. Zadanie może być trudne bo to dużo przekopywania zawartości, ale mi się udało w ten sposób odnaleźć Kucyki ze wzgórza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję że się uda, wstawiam screena z przykładowym takim postem z nitką na bajki.
silent_user - @malypajak niestety nie kojarzę twojej bajki. Jeśli jesteś zdesperowana...

źródło: temp_file4528951715904439968

Pobierz
  • Odpowiedz