Wpis z mikrobloga

Urodzić się obecnie kobietą to największy wygryw. Brzydka kobieta ma takie samo zainteresowanie ze strony płci przeciwnej jak bardzo atrakcyjny mężczyzna. Ostatni wpis LetticeDeVries to potwierdza, sama mówi, że jest przeciętna, a na sympatii ma tyle matchy, że ja pie*dole, odpisywanie tym wszystkim mężczyzną to jak pracę by można potraktować.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder
  • 78
Brzydka kobieta ma takie samo zainteresowanie ze strony płci przeciwnej jak bardzo atrakcyjny mężczyzna.


@tylkoponsfw: Czyli bardzo atrakcyjny mężczyzna ma zero zainteresowania albo tylko ze strony śluzar? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ileż razy można powtarzać, że lajki czy pary o niczym nie znaczą, z lajkami i parami nie stworzysz związku ani nie założysz rodziny. Zresztą też miałam konto na sympatii, wtedy nie było tam matchy, tylko każdy
@kricalke Piszesz ze żaden nie podbije a pewnie nie potrafisz się nawet uśmiechnąć jak jakiś zwróci na ciebie uwagę. #!$%@? ile ja już miałem takich sytuacji gdzie mimo, że widzę że podobam się jakiejś dziewczynie to ta nic nie robi, wręcz robi wszytko by tylko nie widać było jej zainteresowania.
@Rimbolo no, biorąc pod uwagę, że jestem kobietą i tak - dostawałam wiele wiadomości na różnych portalach, to przede wszystkim ja ( a i nie tylko ja, bo serio - my ze sobą rozmawiamy dużo i często) to przede wszystkim nie jest to kwestia zainteresowania płci przeciwnej, do nie wiadomo jak brzydkich dziewczyn, czy mega przeciętnych.
Większość z tych wiadomości to są wiadomości już nie tyle co desperatów, co ludzi zwyczajnie tak
@Aldehyd_Glutarowy: wypieram widocznie, bo mam mnóstwo znajomych, grubych, chudych brzydszych, ładniejszych, wysokich, takich poniżej 170 i każdy jakoś sobie radzi, lepiej lub gorzej ale radzi. Wiadomo, że ten wyżej w"skali" będzie miał więcej okazji spotkać się zdziewczyna, czy po prostu zaruchac, ale nie znam nikogo kto ma jakieś tam gadane i nigdy nie miał dziewczyny.
Jakaś para na tinderze nie jest żadnym wyznacznikiem, bo to aplikacja głównie dla dziewczyn, które sobie
@Matylda_Megara: Będąc mężczyzną bardzo łatwo dostrzec, że twój argument jest inwalidą, jest on podobny do argumentu "kobiety się nie wiążą, bo jest dużo mniej mężczyzn z wyższym wykształceniem.". Gdyby tak było to mężczyźni, którzy są mili, piszą w interesujący sposób i mają studia, byliby rozchwytywani, a tak wcale nie jest.
To właśnie te "łobuzy" zmieniają dziewczyny i ich nie szanują, bo i tak mają powodzenie.
@Matylda_Megara: Tego jakie wiadomości kobiety dostają nikt raczej nie neguje.

Natomiast nie jest prawdą, że kobiety generalnie patrzą na charakter a nie na urodę.Wystarczy poczytać komentarze "przegrywek" jaką mają obsesję na punkcie wyglądu - normalnie jak 13 latki a te kobiet mają ponad 20 lat.

Druga kwestia, mężczyźni mili i opiekuńczy są uznawani za słabych frajerów, co potwierdziła nawet kobieta w rozmowie ze mną i to jak tutaj ich się obraża.