Wpis z mikrobloga

Urodzić się obecnie kobietą to największy wygryw. Brzydka kobieta ma takie samo zainteresowanie ze strony płci przeciwnej jak bardzo atrakcyjny mężczyzna. Ostatni wpis LetticeDeVries to potwierdza, sama mówi, że jest przeciętna, a na sympatii ma tyle matchy, że ja pie*dole, odpisywanie tym wszystkim mężczyzną to jak pracę by można potraktować.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder
  • 78
@tylkoponsfw:

Brzydki mężczyzna ma 0 matchy, a brzydka kobieta ma setki


To w żaden sposób nie przeczy temu, co napisałem.

nawet jak są to tylko te mityczne incele XD


Dlaczego mityczne? Domniemywam, że facet, który spermi do lasek, które rzekomo są na niższym poziomie atrakcyjności, niż on raczej nie ma ani regularnego dostępu do seksu (związek/fwb), ani nie ma udanych podbojów jednorazowych ons. Zgodnie z definicją jest więc incelem.

i tak
@tylkoponsfw: to ze sobie pisza na jakis portalach to inna sprawa. W zyciu realnym żaden nie podbije do mnie, taki po prostu przeciętny facet który również mi się spodoba. Na necie z kilkoma sparuję, lecz co z tego skoro chcą tylko jednego albo po chwili nie odpisują? Chciałabym by szatyn o brązowych oczach o wzroście 175-179 cm w wieku 22-29 lat mnie zaczepił na ulicy i poprosił o numer