Wpis z mikrobloga

Urodzić się obecnie kobietą to największy wygryw. Brzydka kobieta ma takie samo zainteresowanie ze strony płci przeciwnej jak bardzo atrakcyjny mężczyzna. Ostatni wpis LetticeDeVries to potwierdza, sama mówi, że jest przeciętna, a na sympatii ma tyle matchy, że ja pie*dole, odpisywanie tym wszystkim mężczyzną to jak pracę by można potraktować.
#przegryw #blackpill #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Papasanbaba: Otóż to.

Dlatego powodzenia nie można mierzyć liczbą inceli, którzy ślinią się do dziewczyny na takim czy innym portalu randkowym.

Jedyne o czym to świadczy, to o desperacji facetów, a nie o tym, że przeciętna kobieta może mieć każdego.
  • Odpowiedz
  • 18
@CiekawskaWydra: Mówię prawdę, jak wygląda powodzenie na rynku matrymonialnym kobiet, a jak mężczyzn. Jak pie*dole to wytłumacz mi czemu.
@Matylda_Megara: Żeby widzieć jak wygląda powodzenie na rynku matrymonialnym kobiet, a jak mężczyzn to nie trzeba być z żadną kobietą, a wystarczy założyć tylko profil kobiety i profil mężczyzny na aplikacji randkowej.
  • Odpowiedz
  • 30
@zymotic: Wku*wia mnie takie pieprzenie, koleś. Brzydki mężczyzna ma 0 matchy, a brzydka kobieta ma setki, chociaż nawet jak są to tylko te mityczne incele XD jak w twojej wyobraźni to i tak ma 1000 razy lepszą sytuację aniżeli brzydki mężczyzna.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: Też mi coś.Ja bym nigdy nie chciał być kobietą.Okresy,ciąże,fizyczna słabość i niski wzrost.Z biologicznego punktu widzenia lepiej być urodzić się jako chłop.Jeśli chodzi o społeczne aspekty to zależy,gdyż wszystko się zmienia.
  • Odpowiedz
@tylkoponsfw: to ze sobie pisza na jakis portalach to inna sprawa. W zyciu realnym żaden nie podbije do mnie, taki po prostu przeciętny facet który również mi się spodoba. Na necie z kilkoma sparuję, lecz co z tego skoro chcą tylko jednego albo po chwili nie odpisują? Chciałabym by szatyn o brązowych oczach o wzroście 175-179 cm w wieku 22-29 lat mnie zaczepił na ulicy i poprosił o numer
  • Odpowiedz