Wpis z mikrobloga

@Koleszkaleszka ludzie bogaci wchodzą w bieda koszulkach bo nie mają czasu się zastanawiać nad tym co ubrać rano, popatrz zuckemberga, tego pana od apple itp( ͡º ͜ʖ͡º) chodzili w tych samych ciuchach, to symbol BOGACTWA
@pieknylowca: Pamiętam jak z 10 lat temu ktoś próbował mnie wkręcić w ten MLM, poszedłem nawet na jakieś spotkanie gdzie z koślawą prezentacją z mercedesami w tle próbowali mi wcisnąć jakieś perfumy za 300 zł xD, już wtedy jako głupi nastolatek ostro śmierdziało mi to sektą, poczytałem o tym chwilę i na tym się skończyło, myślałem że to produkt zmierzchłych czasów, nie wierzę że do dzisiaj to funkcjonuje i ludzie się
@DzikiChleb: Zuckenberg chodzi w koszulkach za 400 dolców tylko on jest bogaty i ma wywalone na to czy randomy z boku będą się zachwycać jego bogactwem i markowymi ubraniami czy pomyślą, że zamówił koszulki marki Livergy ze strony Lidla.

A taki wannabe milioner musi mieć na w koszulce OLBRZYMIE logo marki tak abyś przypadkiem nie przeoczył, że on jest kuhhwa "bogaty"
ludzie bogaci wchodzą w bieda koszulkach bo nie mają czasu się zastanawiać nad tym co ubrać rano, popatrz zuckemberga, tego pana od apple itp( ͡º ͜ʖ͡º) chodzili w tych samych ciuchach, to symbol BOGACTWA


@DzikiChleb: źle to rozumiesz - oni są już na takim poziomie że chodzenie w bieda-ciuchach to "status symbol" mówiący "mam #!$%@?" i nie jest skierowany do biedaków tylko innych bogaczy. Ktoś kto
@DzikiChleb Steve Jobs akurat ubierał golfy od Isseya Miyake, z którym utrzymywał przyjacielskie stosunki, taka ciekawostka ;)

Walterowi Isaacsonowi (autorowi jego biografi) powiedział, że nosi cały czas to samo, żeby wyeliminować zastanawianie się nad tym co rano ubrać. Choć jak dla mnie mogła być to tylko częściowa prawda, bardziej zapewne chodziło o budowę wizerunku, no i Jobs miał dziwne nawyki.
Pobierz Tratak - @DzikiChleb Steve Jobs akurat ubierał golfy od Isseya Miyake, z którym utrzy...
źródło: temp_file8478515646843055250