Wpis z mikrobloga

Już wolę wywalać cała kasę jak zarobię na auta. Naprawy nowe części itp. Niż utrzymywać p0lkę. Od p0lki nie masz pewności czy cie nie zostawi a auto to zawsze będzie przy chłopie. Może służyć jako schron środek transportu itp. Zawsze cie zawiezie jeżeli będziesz o auto dbać. Zawsze będziesz się cieszył na jego widok. Samochód>>>P0lka. #przegryw #auta #motoryzacja #p0lka #takaprawda
Napalone_Okno - Już wolę wywalać cała kasę jak zarobię na auta. Naprawy nowe części i...

źródło: 5c3e6fd9d4bb26d827a687b45a69ca75

Pobierz
  • 26
@kr0k0dyl To, że potrafią #!$%@?ć, to fakt, ale nie zmienia postaci rzeczy. Jak się poczuje pewniej, to zobaczysz, że może zgrubnąć, nagle plecki bolą a jak z chłopem problem to nagle chudnie, plecy nie bolą, i kurła cudowne ozdrowienie! XD
@kr0k0dyl Miałem taką jedną w pracy, ożeniła się, roztyła i nagle zachorowała na plecy. Inna z rodziny postąpiła tak samo, tylko że wzięła cwaniaczka, który #!$%@?ąc za granicą na rodzinę, znalazł sobie inną (gość był lewy a kobiety takich lubią - "łobuz"). I co, kobitka nagle wyzdrowiała, schudła, wróciła do roboty i pewnie randkuje na całego. Teraz rozumiesz?
@wojtek-m no spoko rozumiem. Wzięła się za siebie po prostu zamiast wypisywac na #damskiprzegryw xD a wiesz gdzie leży problem w takim przypadku? W braku rozmowy. Ludzie w związkach nie potrafią ze sobą rozmawiać. Chłop zamiast zakomunikować że baba się zaniedbała i już go nie pociąga to wybrał najprostsze i zarazem frajerskie rozwiązanie czyli zdradę ¯_(ツ)_/¯
@kr0k0dyl Ja ci opowiedziałem o dwóch kobietach. Pierwsza z nich dalej woli być gruba i bezrobotna. A co do chłopa kuzynki, to był łobuz od początku, cwaniaczek i kombinator (wcale nie zamierzam go bronić) , pewnie dlatego go pokochała a tacy baby lubią zostawiać, żadna niespodzianka.