Wpis z mikrobloga

@duluke: mam dwa zwykłe S2+, nie znam się na modach itp. ale potrafię wszystkie trasy w srebrnej górze na takim zestawie zjechać jak w dzień, wraz ze ściankami i jestem zadowolony.

Pewnie Ci co marudzą i robią milion modufff bo nie świeci cisną convoyem po prostym.
@Silklash: 90% czasu mam lampkę skierowaną do dołu aby centrum snopa oświetlało drogę może ze 20m przede mną. Szczególnie w mieście więcej nie ma za bardzo sensu. Podnoszę do poziomu lub wyżej jak jedzie jakiś ułomek, który nie umie obniżyć lampeczki, albo nawet celowo sobie ustawia jakby jechał na długich (_ )
@Silklash: nie mam nic do rowerzystów i zawsze myślałem, że wykopki #!$%@?ą z tymi pedalarzami

Ale jak jakiś obwieszony pedalarz w obcisłym uniformie za 5k z rowerkiem za 20k i lampką za 10 złotych ustawioną na stroboskop, #!$%@?ł po oczach... To miałem ochotę zjechać na ścieżkę i zachować 5 centymetrów odstępu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie rozumiem twojego komentarza.

no tylko do czego pijesz? Jakbym nie wiedział o lampkach z odcięciem


@Silklash: skoro wiesz co to odcięcie to czego nie zrozumiałeś w moim komentarzu? Że ludzie jeżdżą na takich convoyach bez żadnej odciny i świecą ludziom po oczach? Prawie nikt nie przysłania strumienia światła z tych latarek