Wpis z mikrobloga

@karix98: Pije dlatego, że akurat herbata z mlekiem mi nie smakuje a kawa tak. W ogóle moja kawa składa się z jednej łyżeczki rozpuszczalnej na kubek 300 ml z czego wodą zalewana jest w około 3/5, zaś pozostałe 2/5 pojemności naczynia to mleko a jako dodatek 3 łyżeczki cukru.
@karix98: kiedyś ludzie walili wino, piwo, 200ml wódki z rana, teraz kawa, herbata, woda, soki.

Jestem przekonany, że kawa mniej zrobi dla ludzi/rodzin/społeczeństwa złego niż alkohol, chociaż w smaku alko bardziej mi pasuje od kawy :)
@zeszyt-w-kratke chyba nigdy nie byłeś studentem siedzącym na uczelni po 8-10 godzin. czasami nie masz wolnych okienek pomiędzy zajęciami, tylko kwadrans przerwy. czasem po prostu zapomnisz przynieść jedzenia z domu. czasami na przerwie trzeba coś skserować albo coś i nie starcza czasu na posiłek. jak masz 15 minut to nie zdążysz zjeść w stołówce, zostaje ci automat z samymi słodyczami i kawą. to już lepiej wypić kawę bez cukru i nie siedzieć
+

@karix98: może Cię to zaskoczy ale niektórzy lubią smak kawy.


@Franekdolas23: też lubię kawę, ale picie jej przed śniadaniem to efekt uzależnienia, a nie gustu. Uzależnienie od kawy ma negatywne skutki, nawet depresyjne pomijając już fizyczne. Więc op ma trochę racji, że picie z rana przynosi więcej szkód niż pożytku