Wpis z mikrobloga

Hejka, mam pytanie do osob ktore juz sie znaja na temacie. Chodzi o to, ze mam lekka depreche + lekka fobie spoleczna i jedynie zauwazylam oc na mnie dziala to alkohol, czli po kilku piwkach czuje sie super, luzna itp, znikaja leki myslenie typu "co ktos sobie pomysli" , "czy wypadlam dobrze" i inne glupoty. I dziwne, ze ostatnio eksperymentowalam troche z narkolykami i nic nie daje swietnej reakcji poza MDMA, tylko ze MDMA jest slabe bo z tego co pisza powinno sie brac to cos minimum 3 miesiace odstepu, czyli calkopwicie nie nadaje sie rekreacyjnie co tydzien np...

Znajomi mowili mi kokaina i bardzo sie zawiodlam to nie dla mnie, ja nie szukam w sumie pobudzenia tylko bardziej przeniesienia do swiata fantazji i marzen, luzu itp... Czy istnieje cos takiego? Nie chce byc energetyvzna, nawet empatyczna chcialabym sobie sama skosztowac w pokoju i czuc sie dobrze sama ze soba. Czy cos takiego istnieje? Ja sie slabo znam, bo ogolnie moje cale zycie to alko i w sumie niby jest fajnie, ale jednak czlowiek chce cos wiecej xD

Czy jest cos takiego co daje taka faze jak po alko, tylko lepsza? Czyli poczucie rytmu, bo kocham sluchac muzyki na sluchawkach, ogladac jakies sobie filmiki itp? W zasadzie nie potrzebuje towarzystwa, jestem introwertyczka. W kazdym razie kokaina to swinstwo nic po tym nie czulam, a niby to ma byc najlepszy narkotyk? Smiechu warte. MDMA 1000X lepsze

#narkotykizawszespoko #narkotyki
  • 191
  • Odpowiedz
  • 1
@docent-hd: Ale ja bardziej szukam czegos dla samej siebie, tylko wlasnie slyszalam o LSD i nie do konca jest fajne. Bo moga sie wlaczyc sie tez negatywne opcje itp, a ja szukam czegos pozytywnego, zeby np. puscic sobie jakis teledysk przy piwki u czuc sie na haju, odrealniona, luzna wiesz o co chodzi? Nie chce miec jakis refleksji zyciowych negatywnych, czy pozytywnych to nie dla mnie.

Dodam tez ze kiedys z
  • Odpowiedz
@Mlodazs: Nie spróbujesz nie wiesz... Reakcja na LSD może być skrajnie różna. Ogólnie odradzam choć może właśnie tego szukasz. Hash i Maryja z rzeczy przyjemnych, i względnie mało uzależniających, poeksperymentuj z różną zawartością THC np... Opioidy wyciszają ale tu możesz wpaść głęboko.
  • Odpowiedz
  • 1
@docent-hd: No wlasnie troche sie boje, bo to bardzije jest takie wiesz psychodoliczne. A ja w sumie za taka normalma nie jestem xD Po pierwsze lekka fobia spoleczna, chociaz w sumie jak troche sobie wypije to kocham ludzi, w sumie ogolnie kocham ludzi tylko cos tam w psychice mnei ogranicza. No i ogolnie kocham czuc ta dopamine, glebie muzyki, odrealnienie to jest cos pieknego co doswiadczylam po MDMA, poki co nic
  • Odpowiedz
  • 2
@baton967: A ile maksymalnie wypiles? Ja z drugiej strony nie mam jakies wiekszej fobii, bo ogolnie kocham ludzi, interesuje sie ludzmi, ale po prostu trzezwo jestem troche introwertyczna, zbyt duzo analizuje, wiesz o co chodzi. Co powiedzialam? Czy nie zrobilam z siebie idiotki? Czy dobrym tonem powiedzialam? Ciekawe co ta osoba sobie pomysli po tym co powiedzialam? no #!$%@? xDD A po alko wreszcie potrafie byc soba, czyli wiem ze wtedy
  • Odpowiedz
@Mlodazs: Ty się chcesz leczyć czy naćpać? Jedno z drugim w parze nie idzie. Alko to zastrzyk dopaminy, dlatego się dobrze czujesz. Tylko, że to prosta droga do alkoholizmu. A wtedy jak wypijesz będziesz się czuła nawet nie dobrze, tylko w miarę normalnie. Jajka zaczną się jak nie będziesz piła. Ta lekka deprecha i fobia społeczna urosną do niewyobrażalnych rozmiarów. I wtedy już tylko szpital. Nie mówiąc o #!$%@? bebechach po
  • Odpowiedz
@Mlodazs: dużo, żadna ilość nie działa, no i też tak mam tylko u mnie to ja sie najbardziej skupiam na tym że chce się odezwać a nie mogę ze stresu/obaw itp

a ludzi tez bardzo lubie, i paradoksalnie uwielbiam gadac
  • Odpowiedz
@Mlodazs: Szukaj rzeczy dodających pewności siebie. Może to jest wyjście? Taka chęć podobania się na siłę innym (rozmyślasz o tym) też daleko nie prowadzi. Sport, ciekawe hobby, towarzystwo w którym jest się realną "wspólnotą" ecc... Używki w towarzystwie to skrajnie słaby pomysł. Ty nie będziesz w stanie tego ocenić poprzez towarzyszące otępienie czy rzeczywiście inni nie postrzegają cię negatywnie. Jedynie zignorujesz ten fakt aż do momentu otrzeźwienia.
  • Odpowiedz
  • 5
@biszkoptowy_pies_obronny: Nie chce sie leczyc, bo w sumie nie mam jakis wiekszych problemow poza lekka fobia. Jezeli piszesz o alkoholizmie to w sumie moze i nawet jestem alkohoiczka, bo szczerze pije regularnie co tydzien w weekend, czesto nawet sama w domu. I szczerze nie lubie takich osob jak ty, nie szukalam tutaj umoralniaczy, ja doskonale wiem co robie, rownie dobrze moglabym brac morfine, ale zreszta,... Wlasnie sie obawialam takich ludzi jak
  • Odpowiedz
  • 1
@baton967: Wlasnie tutaj po to jestem, zeby ktos znalazl mi zamiennik alkoholu. MDMA juz sprobowalam i bylo kochanie, ale niestety zbyt duzy czas retencji :(
  • Odpowiedz
  • 3
@docent-hd: No nieeee, ja tutaj nie szukam porady wyjscia ze swojej niesmialosci, fobii tylko czegos co mi urozmaici zycie, nudzi mnie ta okropna rutyn.a. Kochani, dziekuje za dobre intencje, ale to nie bylo przeslanie mojego posta jak wyjsc z FOBII XD. Ja kocham rekreacyjne raz w tygodniu odleciec, ze tak mowiac byc #!$%@?. Jezeli bede chciala wyleczyc sie z fobii to pojde do psychologa, na pewno nie jestem glupia ze narko
  • Odpowiedz
  • 1
@baton967: Prosze przestancie z tymi doradzaniami, nie jestem glupia jestem swiadoma, wiem co robie i wiem co robia narko. Jezeli bedziesz mial cos do polecenia poza MDMA ktory nie ma tak dlugiego czasu retencji to zapraszam do rozmowy ;)
  • Odpowiedz
@Mlodazs: Jest pewna substancja, która dublikuje serotoninę zamiast ją usuwać jak MDMA, ale niestety nie zamierzam demoralizować młodzieży. Po pierwsze interesuję mnie po co ci to, w czym ma ci to pomóc, jakie masz zaburzenia. Od razu zaznaczam, że interesuje się psychologią i socjologią, więc mam ogromne kompetencje w tym temacie, debili wykopowych nawet nie słuchaj to są ludzie typu "oo zajarałem X" to się wypowiem X jest najlepsze i nie
  • Odpowiedz
@Mlodazs przeraża mnie podejście że narkotykami czy alkoholem myślisz że cokolwiek wyleczysz tym bardziej polegając na tym ze jakieś randomy z internetu dobiorą Ci odpowiednie substancje. Serio lepiej Ci wyjdzie spróbowanie różnych rodzajów terapii np. Behawioralno- poznawcza, jakies spotkania z ludźmi o podobnych problemach niż ćpanie/picie.
  • Odpowiedz