Wpis z mikrobloga

Hejka, mam pytanie do osob ktore juz sie znaja na temacie. Chodzi o to, ze mam lekka depreche + lekka fobie spoleczna i jedynie zauwazylam oc na mnie dziala to alkohol, czli po kilku piwkach czuje sie super, luzna itp, znikaja leki myslenie typu "co ktos sobie pomysli" , "czy wypadlam dobrze" i inne glupoty. I dziwne, ze ostatnio eksperymentowalam troche z narkolykami i nic nie daje swietnej reakcji poza MDMA, tylko ze MDMA jest slabe bo z tego co pisza powinno sie brac to cos minimum 3 miesiace odstepu, czyli calkopwicie nie nadaje sie rekreacyjnie co tydzien np...

Znajomi mowili mi kokaina i bardzo sie zawiodlam to nie dla mnie, ja nie szukam w sumie pobudzenia tylko bardziej przeniesienia do swiata fantazji i marzen, luzu itp... Czy istnieje cos takiego? Nie chce byc energetyvzna, nawet empatyczna chcialabym sobie sama skosztowac w pokoju i czuc sie dobrze sama ze soba. Czy cos takiego istnieje? Ja sie slabo znam, bo ogolnie moje cale zycie to alko i w sumie niby jest fajnie, ale jednak czlowiek chce cos wiecej xD

Czy jest cos takiego co daje taka faze jak po alko, tylko lepsza? Czyli poczucie rytmu, bo kocham sluchac muzyki na sluchawkach, ogladac jakies sobie filmiki itp? W zasadzie nie potrzebuje towarzystwa, jestem introwertyczka. W kazdym razie kokaina to swinstwo nic po tym nie czulam, a niby to ma byc najlepszy narkotyk? Smiechu warte. MDMA 1000X lepsze

#narkotykizawszespoko #narkotyki
  • 191
@Mlodazs: Wyjdź z rutyny :)) jest mnóstwo nieszablonowych rzeczy do robienia których jeszcze nie robiłaś. Jest adrenalina z której ja na przykład korzystam na potęgę, plus raz/dwa razy do roku THC....
  • 0
@Megawonsz_dziewienc: Dobra sorki, to nie mam depresji bedzie okej? Nie jestem zadna atencjuszka powalilo cie? Szukam po prostu alternatywy dla alko bo jest juz nudny. Na prawde wielka atencjuszka od cpania xDD

@docent-hd Prosilabym, zebyscie nie dawali mi rad. Co jezeli swiadomie chce sobie zniszczyc zdrowie, mozecie to uszanowac? Wolnosc kochani? Chcialam po prostu doswiadczonych uzytkownikow co zastapi alko i nie ma takiej retencji jak MDMA, a wiecznie slysze rady, ja
@Mlodazs: Karteczka jest nasączona najprawdopodobniej LSD, THC to czynnik aktywny konopii. Miniatura to tylko grafika, może jej wcale nie być, to nie robi różnicy. Nie wiem co to i jak mocno nasączone więc o dawkowaniu niewiele ci powiem. W takim wypadku najlepszy jest mikrodosing. Odrywasz mały kawałeczek i wsadzasz pod jezyk lub zjadasz. Ja nie wziąłbym nic nowego bez opieki kogoś, odpowiedzialnego i świadomego. Ktoś powinien przy tobie być bo sama
@Mlodazs: zainteresuj sie 2cb (to ta substancja co dubluje serotonine, o ktorej ktos wyzej pisal) albo psylocybina. Lsd, ketamina lub dmt. To sa substancje wmiare nieszkodliwe, i nieuzalezniajace () Psychodeliki, mogą Ci zaszkodzić, ale mogą też pomóc - wiele zmiennych. (Ktos Ci pisal o amitryptylinie, ale to stary lek z masa skutkow unocznych i nie wiem jak by Ci mial pomoc xd - tzn.
@Mlodazs: Wyliczyłem ci dawkę etanolu i według mnie taka osoba jak ty powinna przyjmować co najmniej 10-15x więcej/częściej. To co pijesz teraz to jest śmiech na sali. Ogólnie jak najwięcej wszystkiego, wtedy będziesz bardzo szczęśliwa. Jak pojawiają się wymioty i przebudzenia na ziemi z uryną w bieliźnie, to dopiero możemy zacząć mówić o namiastce dobrej zabawy i ciekawego życia.
@Mlodazs: Jedyne co nie uzależnia i jest do kupienia legalnie i pasuje do twojego opisu to grzybki halucynogenne np na allegro, z nieuzależniających jest jeszcze LSD ale jeżeli chodzi o jakość czystość i dostępność to naprawdę loteria. Reszta narkotyków niestety w większy lub mniejszy sposób uzależnia i niszczy zdrowie wiec nie polecam.
@Mlodazs: kto Ci powiedział, że mdma można brać raz na 3 miesiące? XD Owszem tolerka robi sie szybko, ale wystarczą dwa tygodnie albo nawet i tydzień i wracasz do zabawy. Jak masz jakieś pytania to pisz