Wpis z mikrobloga

  • 7
@pwone jest różnica między TVP który celowo manipuluje za nasze pieniądze i sieje tępą propagandę od tvnu gdzie przygłupi dziennikarze po prostu nie weryfikuja głupot opowiadanych przez julke
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel wiecie co? Ja chciałbym wierzyć, ze ta laska faktycznie pomagała i ze faktycznie ryzykowała dużo żeby ogarnąć te tematy w tych bantustanach.

A znając życie to kolejna ultra bogata Julka z „dobrego domu”, która ma ego wywalone w kosmos, a wszystkie fuchy na wysokich stanowiskach załatwiał tata z koneksjami.

Jakby to była Ala z Walbrzycha z rodzicami na minimalnej to może bym uwierzył w te historie.
W przypadku takich bananów po
  • Odpowiedz
  • 25
@zdrajczyciel Janoszek też brali bezkrytycznie. po prostu poziom dziennikarski w Polsce jest bardzo niski z tym że TVP nie ma dziennikarzy a funkcjonariuszy. jeśli nie dostrzegasz różnicy między tymi stacjami(już pomijając że jedna jest z naszych podatków a druga nie) to polecam obejrzeć wieczorne wiadomości i fakty. jeśli nadal nie zauważysz różnicy to znaczy że albo nie chcesz tego widzieć albo masz płacone.
  • Odpowiedz
  • 15
@Titufe: nie widzę żadnej różnicy, obie stacje służą różnym stronnictwom politycznym, przy czym jedno daje kase publiczną na swoją stację... ale tamto robiło to samo tylko nieco finezyjniej, czego może nie pamiętasz

i zgadnij co by było jak się zamienią na miejsca?
  • Odpowiedz
  • 22
@zdrajczyciel "nieco finezyjnej"? Tvpis bezkrytycznie podchodzące do partii rządzącej i nie wspominanie o wszystkich aferach a za to ciągle walenie w opozycję przeciwko tvnowi który po prostu przychyla się do KO ale wciąż ujawnia wszystkie aferki z nimi związane i nie boi się ich krytykować. Nie widzisz żadnej różnicy?

no co będzie?
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: w sumie to jest bardzo ciekawe... Faceci pomagają na wojnie ratować ludzi, walczyć z wrogiem, ginąć za innych, a baby? baby płaczą razem z ofiarami xD
  • Odpowiedz
nie zabierze sie za nikogo kto moze oddac, a tu oddac moze jej stary z kasa albo partia


@zdrajczyciel:

Aż musiałem googlować co to za bajkopisarka.
Bogaty tatuś, start w wyborach z listy jedynej słusznej partii.... Robi się coraz ciekawiej xD

Jazda z cikulinką ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Edit. Doczytałem wątek o tym jakie to tvp jest be, a tvn cacy -
  • Odpowiedz