Wpis z mikrobloga

jedna jest z naszych podatków a druga nie


@Titufe: No niby tak, ale monopolizacja mediów przez POstkomuchów też nie byłaby dobra. W TVP powinno być zdecydowanie mniej polityki i jakieś odgórnie ustalone zasady uniemożliwiające uprawianie propagandy.
@SkrytyZolw: Wyślij się może co? Można sobie przeklikać i sprawdzić, że komentująca to legitna ex-pracownica PAH.

„W związku z RODO i ochroną danych pracowniczych nie mogę udzielić wszystkich informacji o (byłej) pracowniczce, chyba że sama wyrazi na to zgodę, ale oczywiście mogę potwierdzić informacje już istniejące w przestrzeni publicznej (m.in. w związku z wywiadami, których udzielała, gdy była zatrudniona). Aleksandra K. Wiśniewska była zatrudniona w PAH, pełniła funkcję kierowniczki biura krajowego
@zdrajczyciel: myślę, że niejako dzięki pandemii i wojnie ludzie powoli uczą się czym jest dezinformacja, fake newsy, półprawda, a teraz mitomania. Zastanawia mnie tylko jak długo to potrwa, bo jak dziennikarze to oleją to ludziom może się to znudzić, bo weryfikacja rozmówców jednak wymaga prawdziwej pracy dziennikarskiej, a nie tylko chatGPT + kawka ze starbucksa.