Wpis z mikrobloga

@sylwke3100 że ze zmęczenia nie widzisz kolorow świateł, zdażało mi się już wcześniej ale najczęściej po robocie. bylem pewny ze jak juz sie cos takiego #!$%@? to po południu nie rano
@sylwke3100 a z roboty trza wrócić czo do roboty dojechać. po prostu mnie robota zgniotła, przez 2 czy 3 miechy 7 dni w tygodniu, pobódka 5:30 robi swoje i organizm nie wytrzymał¯_(ツ)_/¯
@mati1990: co Ty pierniczysz. Daltoniści też jeżdżą rowerami/samochodami i jakoś kolory im nie są potrzebne.
Teraz uważaj - czerwone to te u góry, zielone na dole ( )
@dlycs trzeba się orientować ze przed tobą jest sygnalizacja, uwaga znajomość kolorów nic nie da jak nie zauważysz sygnalizacji ()
były dni w których wsiadłem pod robotą i schodząc pod domem pamiętałem kilka odcinków z trasy. cudem wcześniej nie było wypadku...
@sylwke3100 ej to nie jest wątek do tego, to wątek mirabelki
@Konkol: to witam w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi po 4 tyg kazali zostać w gipsie jeszcze na kolejne 4 tyg, ale zrezygnowałem i kupiłem ortezę, bo w poradni nie chcieli mi założyć ;p żałuję że od razu jej nie kupiłem, wygodniej niż z gipsem ;)
@bro_ pytałam o ortezę, bo muszę mieć razem z kciukiem założone i powiedzieli ze nie ma. Po założeniu gipsu weszłam na internet i jest. Ale mam na razie 2 tyg i kontrola, to mam nadzieję że potem orteza, bo gurwa