Wpis z mikrobloga

@badreligion66: To co WSW ma żółtego na wąsie, to resztki jego mózgu które wyciekły nosem. Jak można publikować takie bomby, gromko je wcześniej zapowiadając i dodatkowo przesuwając, pożal się Boże – ujawnienie. To jest koleś dla którego fakt że Zielony syn Czerwonego, wysyła zdjęcia swojego kiełka to skandal. O kupce piasku i poszukiwaniach jakiegoś Naleśnika nie wspomnę. Jest żenująco nieudaczny.
@badreligion66: Oczywiście że sum się bardziej skompromitował, bo wsw próbował uchodzić za "poważnego człowieka", który prowadzi "poważne śledztwo", a jedyne co robi to się ośmiesza totalnie.
@FOTEL: Niestety, to zależy od aktualnej sytuacji i na wykopie niezależnie od tagu ludzie umieją od miłości przejść od razu do nienawiści, a potem z powrotem do miłości.
@GrubyPrezes: Różnica taka, że Barney w dużej części gra, co kilkukrotnie udowadniał. Zresztą wystarczy ich posłuchać, aby zobaczyć jaka przepaść ich dzieli. Nawet nie trzeba się bardzo w meteorytykę wgłębiać. Chociaż tu też Barney na wyższym poziomie dużo. Ale, to tylko moje subiektywne odczucie.
@Tabasco666 tu Ci podam rękę ale mam wrażenie że w grupie antylatexów z SDR Barney i tak był najmniej potrzebny więc zawód był mniejszy że chłopecek się nie popisał. U niego to już schemat że i tak za nic się nie bierze na porządnie więc nie ma czego żałować. WSW z drugiej strony wykorzystał ogromną falę popularności i nadziei pompowaną rozżalonymi widzami po śmierci Suchego i z tej fali spada bardzo mocno
@Tabasco666: Zgrywał i może nadal próbuje udawać poważnego, ale dla społeczności w przytłaczającej większości jest skompromitowanym pajacem. A wsw do tej pory mógł jeszcze udawać poważnego i być poważnie traktowany, bo miał kredyt zaufania, który dla wielu już się wyczerpał, a patrząc na jego działania to będzie tracił wśród ludzi.
@DiatlowPies: No cóż, Piotrek miał dobre chęci i niesiony pochwałami trochę się w tym zatracił. Nie sądzę jednak, by to był powód, żeby go teraz obrażać i się od niego odwracać. Nie wyszło i tyle.
@Teutonic_Reich: Dlatego dziwią mnie głosy, że Sum się bardziej skompromitował, bo to tak jakby te wszystkie wieloletnie kompromitacje Barneja zamieść pod dywan i brać pod uwagę tylko to, co się wydarzyło teraz. Jeżeli pytanie brzmi, kto się ogólnie bardziej skompromitował na youtube, no to według mnie zdecydowanie Barnej wygrywa.
@Tabasco666 sumując chłopecek wygrywa zdecydowanie, jest też dłużej i intensywniej aktywny w US17, ale nigdy nie kozaczył w taki sposób w jak robił to WSW w sprawie sędziszowskiej, wiadomo że rzucał się do latexów rok temu w maju ale szybko mu przechodziło a Sum od śmierci Suchego robi jakieś podjazdy, wynajduje newsy i gra strażnika Teksasu, a efekty tego będą najprawdopodobniej żadne