Wpis z mikrobloga

@jakacper: Kuźwa gościu, nawet gdyby Mentzen zarobił miliard złotych, to i tak sam na swoją kampanię może daćte 40 tys (czy tam ile). Tak jest prawo skontruowane, że bez zbiórek nie zrobisz kampanii.

@wolny_kot: #!$%@? mnie to niemiłosiernie co tu uprawiasz. Jestem neuropejczykiem z krwi i kości, ale szkalujesz Mentzena niesłusznie w tym przypadku z powodu tego co wyżej
Zawsze mnie wkurza czepianie się pierdół w takich przypadkach. Sławek jest cynikiem, manipulatorem, niebezpiecznym człowiekiem, który za nic ma innych ludzi, nie tylko ogólnie "bliznich", ale też swoich wyborców. Jego realnych wtop do wykorzystania przeciw niemu jest na pęczki. Czepianie się o to, że korzysta z prawa, które mu przysługuje, że robi to tak, jak robi się w większości krajów na świecie, nie tylko jest bez sensu, rozmydla temat, ale jeszcze naraza
@memento_mori: a mnie niemiłosiernie wkurza hipokryzja konfederatow. Ukrywają swoje prawdziwe cele udając że wcale nie są religijnymi ekstremistami oszołomami i koalicjantami pis.
Okłamują gówniarzy jakimiś prostymi podatkami, gdzie ich główny ekonomista nie potrafi nawet nipu uzyskać i przyciśnięty do muru, że gada bzdury że to tylko heheszki.
Ukazywanie ich oblicza to obowiązek patrioty.
Nie można dopuścić, aby brunatni fanatycy religijni przejęli ten kraj, bo nam tu zrobią atrakcje jak w Iranie.