Wpis z mikrobloga

@dqdq1: a, chodzi o to, że ja przeczytałem ze skryptu co mi wysłali ze sztabu wyborczego od Mentzena tą odpowiedź, której Ci udzieliłem?
Skąd Ty o tym wiesz?
z fartem
@dqdq1: a to pewnie do każdego co na zlecenie robi przy propagandzie oni te same skrypty wysłali, to mogliby chociaż uprzedzić, żeby coś zmieniać trochę, żeby wpadek takich nie było jak ja teraz mam
z fartem
@wolny_kot nom beka, każda jedna partia zbiera hajs od sympatyków, jest to wpisane w ustawę o finansowaniu partii. No beczunieczka że ktoś wykorzystuje swoje prawa xDDD
Jak inaczej miałyby się finansować partie? Nie mogą one prowadzić działalności gospodarczej, mogą sprzedawać swoje gadżety. Może powinny być w całości finansowane z budżetu państwa? Czy może z majątku działaczy?

Całe szczęście te kilka komentarzy to nie cały internet
@wolny_kot: Masa naiwniaków wpłaci mu hajs w przekonaniu że Mentzen działa z pobudek dobra ogólnego a nie dobrania się do koryta. Stonoga mówił że gdy współpracował z Korwinem to ten powiedział mu, że nie chce dostać się do władzy, tylko wystarczy mu jak zbierze od czasu do czasu kilka milionów z dotacj,i i dzięki temu może dobrze żyć. Widać Mentzen uczy się od swojego mistrza.
@xkajteqx każdy chyba wie, że można wpłacać kase na kampanię partii. tu chodzi o to, że konfederacja(prawica) brzydzi się socjalem i wszelkimi zbiórkami. Tak samo jak się brzydzi funduszami emerytalnymi I uważa że każdy powinnien sam indywidualnie odkładać na emeryturę, a jak sprawdzisz ich zeznania podatkowe to wiekszośc nie ma nic, już nie mowiąc o pieniądzach odłożonych na emerytur. Padają ofiarom własnych haseł.