Wpis z mikrobloga

Jak bardzo to jest chora sytuacja, gdy "kolega" z pracy liczy mi ile spędzam czasu na sraniu i grozi mi że zgłosi to do szefa? Siedzę sobie 15 minut, bo tak mam całe życie i nie umiem szybciej. Dzisiaj zgłosiłem go do szefa za mobbing. Opieprzyl go tak, że typ usunął mnie z whatsappa, zablokował na FB, zwyzywal mnie, wyciągnął jakieś stare pretensję do mnie i przestał się całkiem odzywać xD. Starzy ludzie naprawdę nie mają co robić ze swoim życiem. Sam profit, ale niestety sytuacja w dziale tak napięta od pewnego czasu, że już mam dość.

#pracbaza #praca #niemcy
  • 41
  • Odpowiedz
  • 22
@WstretnyOwsik No niestety. Na początku był bardzo miły i pomocny, ale wyszło z szydło z worka, lepiej prędzej niż wcale. Z resztą już kilka miesięcy temu dowiedziałem się, że obgaduje mnie po francusku i od tego czasu zmieniłem podejście do niego
  • Odpowiedz
@AtomowyWonsz: tak jak ktos napisal. Zalezy od tego co robicie, ale jesli twoje sranie nie wplywa na niego bezposrednio i nie musi dzien w dzien pracowac przez ten kwadrans za dwoch, to wywalone jajca na przyglupa.
  • Odpowiedz
  • 7
@ikseiP-eibuL Oczywiście że nie, każdy z nas ma swoje obowiązki i praca jednego totalnie nie wpływa na pracę drugiego. Jeżeli by tak było jak mówisz, to miałby do tego podstawy, ale tak nie jest

@amorphophallus Ja nie ukrywam, że mam z tym problem i odpowiednie osoby o tym wiedzą. Z resztą tak jak ktoś niżej napisał, wolę sobie siąść czasem na spokojnie, a nie z ledwie podtarta dupą lecieć do roboty, bo
  • Odpowiedz
@AtomowyWonsz: to mu przynieś urobek w słoiku i powiedz, że 15 minut roboty na takie dzieło to wychodzi stawka co najmniej 350zł/h i spytaj się czy zapłaci ze swoich.
Z debilami tylko po chamsku, choć #!$%@? do szefa też bardzo dobra.
  • Odpowiedz
@AtomowyWonsz: ale tak powoli leci? Sranie dłużej jak minute to już chyba jakieś problemy, nie licze podcierania etc, sam wylot gówna. Jak mam zatwardzenie to sram ze 3 minuty a normalnie to okolo 1-10 sekund.
  • Odpowiedz