Wpis z mikrobloga

@qew12: Byku nikt Cię nie ocenia. Jak nie wyglądasz ekscentrycznie, nie jesteś menelem, skinem czy tam innym patusem w koszulce patriotycznej, innymi słowy, niczym się nie wyróżniasz, to nikt nawet na Ciebie nie zwróci uwagi, a z ryja z tego co widziałem wyglądasz raczej normalnie. Jak ubierzesz się standardowo to nikt Cię nie będzie oceniał, bo nikt nawet Cię nie wychwyci z "szarej masy" ludzkiej ( ͡~ ͜ʖ ͡
@pawciok_: @Zgrywajac_twardziela Ludzie oceniają. Robią to nawet podświadomie. Ale świadomie też.
Od razu rozpoznają, czy człowiek niższy, czy wyższy. Czy ma droższy samochód, czy tańszy. Czy wygląda lepiej, czy gorzej. Czy jest zagrożeniem, czy nie jest.
Jest powód, dlaczego ludzie boją się "sebków", młodzieży. Rozpoznanie = ocenianie.
Czy ktoś jest gruby, czy szczupły. Czy dba o siebie, czy jest potargany, z wygniecionymi ubraniami.
Jedynie można o kimś zapomnieć po chwili, ale
@qew12: bzdura, to jest typowy mechanizm u osób którym poświęcano minimum uwagi. Ty sobie w ten sposób to rekompensujesz i wmawiasz sobie jak to inni nie są zainteresowani twoja brzydota itd. Częsty motyw na tagu, gdzie komuś się wydaje ze swoim wyglądem zniszczy dzień karynie z żabki (tak jakby robili zakupy tam same modele) itd.
A rzeczywistość jest taka, (jak wspomniał @Zgrywajac_twardziela) to nikt w sklepie cię nawet nie rejestruje.
@qew12:

Ludzie oceniają. Robią to nawet podświadomie. Ale świadomie też.

Od razu rozpoznają, czy człowiek niższy, czy wyższy. Czy ma droższy samochód, czy tańszy. Czy wygląda lepiej, czy gorzej. Czy jest zagrożeniem, czy nie jest.

Może podświadomie i tak, ale to nie są informacje które analizujesz, i nie zapamiętujesz ich. Jakbym miał opisać jak sąsiad, czy np. kasjerka z Żabki wygląda, to nawet nie byłbym w stanie określić jakiego jest wzrostu,
@qew12: czytałem kilka Twoich wpisów i obawiam sie że nie jestem w stanie za bardzo Ci nic doradzić bo autentycznie szczerze i bez złych intencji uważam że jesteś jedną z nielicznych osób która na tagu #przegryw faktycznie ma problem który trzeba przepracować z lekarzami ALE ja miałem większość życia podobne przemyślenia i wiesz co? tak ludzie oceniają ale miej to po prostu w dupie. mi się lepiej żyje od zmiany podejścia.
@qew12: ty masz naprawdę niepokolei w głowie, albo zwyczajnie nie umiesz przezwyciężyć jakiejś traumy z dzieciństwa.

I co z tego że oceniają, nie se robią co chcą a ty rób swoje, naucz się tego w końcu i przestań używać tego jako argumentu do czegokolwiek.
@qew12: już kiedyś miałem Ci odpisać ale uznałem, że nie ma po co strzępić ryja. Ale za każdym jednym razem jak przewija mi się twój nick żałuję, że tego nie zrobiłem i chyba jednak muszę.

Wy spi3rdoxy jesteście po prostu niewyobrażalnymi egoistami. Od lat siedzisz na tym portalu i cały czas piszesz tylko i wyłącznie o sobie.

Z tego co twierdzisz całe dnie poświęcasz na myśleniu o sobie.

Nawet na spotkaniu
@Nowekonto1238: Jak chłop ma problem ze sobą to ma myśleć o innych? Szuka na wykopie rozwiązania swojego problemu, więc ma pisać o kimś innym? Ma na wykopie pisać o innych, ma naruszać ich prywatność? Po co? To nienormalne. Proponujesz chłopu bycie creepem albo sygnalizowanie cnoty - jedno gorsze od drugiego.

bo to jest motywacja normalnego człowieka do przezwyciężania strachu

Normalnych człowiek nie posiada ani jednego lęku, który posiada Qew i niczego