Wpis z mikrobloga

@fizzly: zestawy lego które kupiłem rok temu takie podstawowe dla 6-8 latka w tym roku są o około 100zł droższe. Już planuje co kupić na święta bo jak widzę żę teraz kosztuje 500zł to w grudni będzie promo z 700 na 600zł na to samo...
@fizzly na pewno wydają więcej zestawów, więc i tych słabych jest więcej. Zdaje mi się że mają taki model biznesowy. Stać ich na wypuszczanie dużej ilości więc to robią, co się przyjmie to kontynuują a reszta do piachu.

W Polsce, co widać choćby na wykopie, bardzo krytykujemy ceny lego i chociaż na zachodzie też to nie aż tak bardzo, po prostu ich na to stać.

Taki na przykład dreamzzz który jest imo
@fizzly: Oj, schodzi na psy, schodzi, i to nie tylko pod wzgledem wypuszczania takiego gowna co przedstawiles, ale tez pod wzgledem konstrukcyjnym i projektowym.
Kupilem ostatnio Camaro z Creatora Experta bo myslalem, ze bedzie lepiej #!$%@? od Forda Mustanga, niestety przeliczylem sie.... W komorze silnika poza silnikiem nie ma nic, straszne ubogo to wyglada, na lusterka zewnetrzne nawet nie raczyli dac naklejek a do wstecznego nawet dwie dali. Mocowanie kol tez
Taki na przykład dreamzzz który jest imo słabą i drogą serią zbiera na zachodnich forach duże pochwały i to nie od dzieci ale od afoli ¯(ツ)


@Semigod: Nie no, według mnie powinno się zdecydowanie oddzielić legowych sojaków z zachodu od afoli albo zmienić lekko definicję afolstwa bo nikt normalny by nie wydał pozytywnej opinii o dreamzzz. Na reddicie pełno takich odklejeńców co się podniecają marvelowskimi hulkbusterami, zestawami z mario