Wpis z mikrobloga

-Anon, a to jak ta twoja praca wygląda, na zarobki nie narzekasz hehe?
-a to za ile kupiłeś ten samochód?
-to dlaczego nie kupisz nowego telefonu skoro ten Ci się wiesza?
-często wychodzisz na miasto coś zjeść, czy raczej wolisz oszczędzić?
-lubisz podróżować, bo ja lubię, najlepiej gdzieś się zatrzymać w jakimś apartamencie na noc?
-ładnie pachnie ten perfum, pewnie był drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takie pytania ostatnio dostałem na "randce", wszystko kręciło się wokół pieniędzy. Myślę, że miałem duże szanse tego szona zbajerować kupując wino i zamawiając żarcie do chaty (wyszło by taniej niż roksa), ale aż mi się odechciało. Powiedziałem grzecznie, że ciągle rozmowa kręci się wokół pieniędzy i czy zawsze tak rozmawia z facetami. Powiedziała, że ona tak nie myśli, więc po prostu zakończyłem spotkanie.
#tinder #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 15
@Nano22 ja pamiętam z 5 lat temu jak się spotkałem z jedną dziewczyną w typowej kawiarni.
Temat o pracy, ona powiedziała czym sie zajmuje i dalej temat o mnie i o firmie xd Zarobki, zarobki, zarobki. Ja dwa piwa bezalkoholowe bo samochodem a ona 3 drinki po 30zł każdy.

Ale zostałem #!$%@? zwyzywany, kiedy wsiadałem do samochodu i okazało się, że poprosiłem o dwa osobne rachunki. Może i nie poruchałem, ale byłem
@Nano22:

- na zarobki nie narzekasz?

- ile kupiłeś ten samochód?

- nie kupisz nowego telefonu?

- czesto #!$%@? hajs czy wolisz oszczędzić?

-lubisz podróżować, bo ja lubię, najlepiej gdzieś się zatrzymać w jakimś apartamencie na noc? (lubie podrozowac na cudzy koszt najlepsze hotele itd,)

-ładnie pachnie ten perfum, pewnie był drogi


#!$%@? ile red flagów Ci zostawiła xD. Typowa golddiggerka co chce się dobrze bawić na Twój koszt. Najlepiej ciagle
@Nano22: kurde aż mi się jedna randka przypomniała. Siedzimy, rozmawiamy, pijemy kawę, fajnie nam się rozmawia, są tematy do rozmów no i po godzinie dziewczyna nagle patrzy się na mnie i rzuca "patrzysz się na moje cycki". Ja takie wielkie oczy, bo się tego nie spodziewałem, zwłaszcza, że nawet wtedy na nie nie patrzałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) niezręczna ciszę przerwałem mówiąc, że sorry, ale nie, a