Wpis z mikrobloga

@finch88: Ja pamiętam jak każde złe słowo w stronę Ukraińców wiązało się z morzem wyzwisk ze strony zielonek xD
Teraz ludzie trochę otworzyli oczy. I zaraz pojawi się pewnie jakiś agent, że sam jestem zielonką i onucą. Chciałbym aby putin spadł z rowerka, ale nie mam zamiaru lizać buta Ukraińcom. Jak najbardziej jestem po stronie Ukraińskiej, ale to nie są nasi braci. Ukraińcy mają taką samą wschodnią mentalność jak russcy. Polska
  • 1
@Yurakamisa: ale nie mylmy pomagania z służalczością... Oczywiście że chcąc nie chcąc musimy im pomagać, ale wywieszanie ich flagi na Kopcu Kościuszki albo dawanie większego socjalu niż Polakom nie służy odparciu kacapów.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ale Twoja wypowiedź tylko potwierdza, że wchodzę to wschód i mentalność widlaka nie różni się od mentalności orka.


@finch88:
PS. Polacy tęz zabijali w okrutny sposób wrzucajac dzieci na widłach w ogien i masowo paląc żydów zywcem. My też mamy taka mentalnosc ''wschodnia''?
  • 1
@szurszur: ale co mam ci pisać? Jestem Polakiem, jesteśmy w wątku o zbrodniach ukraińców i zbrodnie na moim narodzie bolą mnie bardziej niż twoje info od żydowskiego historyka o zbrodniach Polaków. Na każdy zarzut biczujesz się jak ostani frajer i krzyczysz 'Polacy też robili źle!'? Japończycy czy Niemcy w takim razie też mają wschodnią mentalność. Tylko krystalicznie czyste narody mają prawo upominać się o zbrodniach na nich dokonywanych?
o, napisałeś o NKWD to jeszcze o SS napisz, dziwnym trafem we wszystkich tych organizacjach byli Ukraińcy mordujący Polaków


@frutson: Tak tak, rosjanie nigdy nic zlego nie zrobili, to wszystko to wina ukraincow, a obozy to tez polskie byly, bo w Polsce duuuh. xD
Troll bagienny rosyjski