Wpis z mikrobloga

Ceny antyperspirantów, to jakaś kpina z konsumentów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rok temu kupowałem ten badziew za mniej niż dyszkę. Od jakiegoś czasu co miesiąc podwyżka o zetę. To samo z fafkulcem L'Oréal, który był po 8 polskich nowych, a zaraz będzie po dwie dychy.
To możliwe, żeby cena produkcji i dystrybucji jednej puchy skoczyła w rok o ponad 7 zł? Z #perfumy też tak jest? Przecież to jawne naciąganie.


#oswiadczenie #zalesie
Scoyatelle - Ceny antyperspirantów, to jakaś kpina z konsumentów. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Rok tem...

źródło: 20230816_204314_HDR

Pobierz
  • 155
@Scoyatelle o właśnie #!$%@? XD

Pamiętam, że kupiłem kiedyś na promce Nivea bodajże wychodziło 6/7 zł za kulkę. Ostatnio mi się skończyła i idę do Rossmanna. No #!$%@? szok, wszystko po 16/17 zł. Mówię #!$%@? poczekam na promocję, ale muszę kupić żel pod prysznic i szampon. Alejka kobiet: milion różnych odmian, na różne rodzaje włosów, antyalergiczne. Idę na swoją alejkę i serio wszystko wręcz 3w1, praktycznie zwykły osobny szampon nie istnieje.
@Scoyatelle: ja od kilku lat używam antyperspirantu w kremie Ziaja Sensitiv. Na mnie działa idealnie, zero przykrego zapachu przez cały dzień. Pojemność 60 ml, a kosztuje mniej niż 7 zł. Polska firma, produkcja w Gdańsku. Apteki często robią promocję na darmową dostawę i można kupić zapas z darmową dostawą: https://www.rossmann.pl/Produkt/Antyperspiranty/Ziaja-Sensitiv-antyperspirant-w-kremie-60-ml,133257,9195
@Scoyatelle: Na ile ci coś takiego starczy?
Jeszcze nie korzystałem, ale będę niedługo zamawiał Purite Dezodorant w kremie z Zieloną Glinką (brzmi jakbym reklame pod SEO pisal xDDD ale skopiowalem nazwe z koszyka Allegro). Tam jest 60 ml opakowanie, podejrzewam, że coś takiego spokojnie przez 3-4 miech będę używał (nie wsmarowuję całej ręki zwykle xD)

Druga sprawa, soda oczyszczona. Moczysz palce, wkładasz do sody i nacierasz. Działa jak antyperspirant. Minus taki,
@motomood o właśnie, potwierdzam, pacha pozostanie sucha na całą dobę po zastosowaniu tego produktu bogów. Szkoda, że dowiedziałem się o tym dopiero w szkole średniej, a nie w gimnazjum, kiedy zacząłem się pocić nadmiarowo co trwało parę lat xD