Wpis z mikrobloga

@SpiderFYM @Derringer każdy gotówkowy transfer jest na plus. Jeśli miał siedzieć na ławce to wg mnie świetny ruch klubu.

Na wiosnę solidny obrońca nic więcej a obraz gry zakłamują strzelone bramki podobnie jak strzelone karne w przypadku ilości bramek strzelonych przez Fernandeza
@parov_stelar jest w artykule - gdzieś do Austrii

@Derringer Łasicki, Colley, Strageusi za chwilę powinien być w końcu Uryga. Jak masz sporo kasy dorzuć kilka mln € do budżetu to będziemy mieć lepszych grajków. Albo przynajmniej pochwal się biletem na piątek lub karnetem
@Derringer: Generalnie kluby się nie chwalą ile dostają za kogoś hajsu, bo jest to w #!$%@? faux pas w relacjach biznesowych. Większość kwot pojawiających się w mediach to zawsze są przypuszczenia i leaki od informatorów, praktycznie nigdy informacje z klubu. I to niezależnie od ligi i poziomu w którym klub występuje.
Co do tego mają pieniądze? Fernandez kosił pewnie niewiele mniej niż pół składu Puszczy a w tym momencie to my od 5 lat po pseudostabilizacji zjeżdżamy na równi pochyłej
@Derringer miałeś idealne zarządzanie przez Cupiała który oddał zadłużony klub w ręce mafi, następnie mafia jeszcze lepiej zarządzała doprowadzając klub na skraj upadku.

Krytykujesz zarządzanie ogromną firmą nie mając o tym zielonego pojęcia.

Zapytałem o bilet lub karnet bo wymagasz cudów od zadłużonej Wisły a sam nie dasz od siebie nawet złotówki. Twoja reakcja tylko pokazuje jakim jesteś pieniaczem. Do krytyki pierwszy, ale sam nic nie zrobi
@trostyt Ale to ty wkładasz mi słowa w usta xd.

Może po prostu od 10 lat to co dzieje się wokół tego klubu jest po prostu żenujące? Oczywiście, że nie mam bladego pojęcia o zarządzaniu firmą, tak samo nie mam pojęcia o naprawianiu zegarków i dlatego tego nie robię xd.

Nie wymagam żadnych cudów xd. Po prostu jak chyba każdy po przyjściu trio miałem nadzieję na nowe rozdanie a skończyło się na
@Derringer Jarek samodzielnie zarządza klubem od końcówki zeszłego roku. Co mógł lepiej zrobić na wiosnę? Niewiele brakło do awansu. W lecie transfery przeprowadzone już na samym początku okienka. Jakość piłkarzu mamy taką na jaką nas stać.

Kibicem się jest a nie bywa i tyle w temacie :)
@kubad99: @Derringer Pieski? Nazywasz kibiców po szalu pieskami bo mają inne zdanie niż ty? W klubie dzieje się źle ale jak ma się dziać dobrze skoro my od 5 lat walczymy o przetrwanie? To nie jest wina Królewskiego, że klub jest w fatalnej dyspozycji finansowej. Wy myślicie, że klub można zbudować od tak i chcecie awansu tu i teraz. Nie da się tak! Jeżeli chcemy zbudować klub i zespół to potrzeba
@fajq jak nie oczekiwać awansu tu i teraz w tak słabej lidze w której mamy zdecydowanie najwyzszy budzet? W sezonie spadkowym mieliśmy najwyzszy budzet w historii co sam jarek mówił. Te pieniądze poprostu przepalono. Kogo za to winić jak nie Trio? Chyba pora zacząć ponosic odpowiedzialność za klub a nie tylko liczyć na klepanie po plecach. Jesteśmy drugi sezon w PIERWSZEJ LIDZE. W ekstraklasie grają takie potegi jak Puszcza czy Stal, która