Wpis z mikrobloga

UWAGA!
OSTRZEŻENIE przed oszustem i manipulantem treściami @Aquamen
Zrobił on wpis o następującej treści:

Politycy nie powinni w ogóle przemawiać w dniu wojska polskiego. Powinien wyjść tam tylko najważniejszy generał, podziękować za służbę żołnierzom i pokazać zabawki ludziom którzy przyszli na piknik. Duda teraz pieprzy o Ukrainie jakby to miało coś do rzeczy.

Odpisałem mu pytaniem o mniej więcej takiej treści:

Czy w Rosji też politycy nie powinni przemawiać na defiladach?

Moją odpowiedź usunął, a mnie zablokował i następnie dokonał manipulacji odpowiadając na rzekomy mój cytat, który sobie wymyślił, screen poniżej.
Wpis w którym doszło do oszustwa.

#moderacja nie ma widocznie wglądu w wykasowane przez autora komentarze, bo moje zgłoszenie odrzuciła.
Dlatego przestrzegam przed takimi Rosyjskimi trollami jak @Aqamen manipulującymi treściami na wykopie.
#ukraina #wykop #manipulacja #gruparatowaniapoziomu
n.....t - UWAGA!   
OSTRZEŻENIE przed oszustem i manipulantem treściami @Aquamen
Zrob...

źródło: ROSYJSKI TROLL AQUMEN

Pobierz
  • 24
a po co się w ogóle tam #!$%@?łeś z tą Rosją? Wy to naprawdę jesteście niesamowici, pewnie o 4 nad ranem (o ile nadal nie ścigacie RuSkIcH oNuC XDDD) się miotacie po łóżku w gorączkowo-alkoholowym amoku jak jakiś Ferdyndand Kiepski i mamroczecie przez sen o ruskich XD


@genocidegeneral: Oni potrafią Rosję wplątać do wszystkiego, identycznie jak TVP Tuska. Napiszesz "ale dzisiaj słaba pogoda w Warszawie" a w odpowiedzi "U ciebie w
Szinako - >a po co się w ogóle tam #!$%@?łeś z tą Rosją? Wy to naprawdę jesteście nie...

źródło: Pogromca

Pobierz
jeszcze cie dupa piecze że każdy ma ziewa na twoje wysrywy w temacie Jennsena?


@bombastick: A co ma mnie denerwować skoro pewnie jutro już będzie szła informacja o tym w telewizji xD. Już największe konta twitterowe podłapały temat w tym Ukraińcy. A nawet Miedwiediew się wypowiadał na ten temat. Jutro pewnie na główną wykopu trafi informacja o was. A wasz śmieszny atak okazał się kapiszonem. A to że zakopaliście moje znalezisko
@neeet: nie pierwszy raz zdarza się taka manipulacja na mirko.

Schemat jest ten sam:
- autor usuwa twój komentarz,
- wymyśla co napisałeś i odpowiada cytując niby twoją wypowiedź.
I tak kilka razy albo jeszcze wrzuci cię na czarną listę.

Tak mnie zrobił szur @wojna:
https://wykop.pl/wpis/69650839/szur-wojna-napisal-cos-o-koronawirus-covid19-wiec-

Moderacja jest bezsilna na takie coś.

Oni chyba muszą mieć gdzieś poradniki jak manipulować na mirko i wykorzystywać takie luki.
@neeet: #!$%@? mnie ten aquamen, ale co to za argument? W rosji publicznie na paradach przemawiają politycy, to nie można się denerwować ze PiS robi sobie kampanię na takiej w Polsce? Bo tak się to interpretuje.