Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Szur @wojna napisał coś o #koronawirus #covid19, więc w komentarzu sobie śmieszkowałem z niego (napisałem taką krótką pastę o tym, że on jest szurem, na wzór tego co on napisał: "21 grudnia 2013 roku, 37 minut po wzięciu lewoskrętnej witaminy C...").

On usunął mój komentarz - spoko. Spodziewałem się tego.
Ale usunął i napisał, że niby piszę ruską propagandę. WTF?! To kłamstwo. Przecież nawet nie o tym był ten wpis.

Napisałem mu jeszcze raz komentarz "usuwasz komentarze i kłamiesz".
To też usunął. I że niby mnie zacytował, ale wstawił coś czego ja nie napisałem "tylko rosyjska prawda". WTF?! Kłamie po raz drugi.

I teraz wrzucił mnie na czarną listę, więc już nie mogę mu odpisać.

Ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/69650107

Wołam osoby, które też się udzielały w tym wpisie. Może ktoś widział mój komentarz przed skasowaniem i potwierdzi, że ja pisałem co innego, a @wojna wrednie kłamie.

@Jestem_Tutaj: @fizzly: @gunsiarz: @pkkk: @Pieniek1991: @Ustrojstwo:
  • 19
@mk321: jeszcze ta nie pisałem ale @wojna ma rację bo na dzień dzisiejszy każdy kto się nie zgadza z oficjalną narracją wszystkiego
Czy to pandehuinia czy wojenhuinia to jest przez trolli automatycznie wrzucany do wyimaginowanego wora zwanego „ruska onuca” tak jakby zmysł krytyczny był czymś z innej planety
Musisz wiedzieć gdzie smieszkować a gdzie lepiej zamilczeć
@wojna to poczciwy obywatel tego kraju robiący za damski hui interes publiczny
@mk321: jak to co?!
Leci pełna narracja że kto krytykował pandehuinie to teraz krytykuje wojnohuinie i automatycznie jest na liście płacy Putina
A tak nawiasem to byście wiedzieli że twórca Sputnika (Putin nie jest antyszczepem) to Rotdschid globalista syjonista młody lider światowy Schwaba)
Tylko idiota jeszcze nie widzi że jest iebany przez Dziel i Rządź
co? Jak ktoś jest przeciwko szurom to jest ruską onucą? xD


@mk321: dlatego bo ruskim zależy na tym by ludzie na Zachodzie byli podzieleni, dlatego "sieją ferment". Stąd na takim RT miałeś programy i propalestyńskich lewaków, szkockich nacjonalistów, wolnorynkowe ekonomiczne (Boom Bust - tam nawet zapraszali czasem anarchokapitalistów gościnnie) i generalnie wszystko co tylko nie jest zachodnim mainstreamem, zwłaszcza jak linia takiego programu godziła w istniejący i zacementowany filar zachodniego społeczeństwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LifeReboot: ale co to ma do tego? Gość napisał jakieś brednie o szczepionkach, więc go wyśmiałem.

Jak on to powiązał z ruskimi? Że niby ja uważam go za ruską onucę, bo ma inne zdanie (antyszczepionkowe), więc zrobił na mnie atak wyprzedzający, że oszukując to niby ja jestem ruską onucą? xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Verdino: przecież to była ewidentna literówka.

Szkoda czasu na szurów i foliarzy.

@Grooveer: dzięki za słowa wsparcia. Bo już zgłupieć można jak trafi się w takie bagno z samymi szurami, a nie ma nikogo normalnego.

Szkoda czasu na to.
@mk321: co nie zmienia faktu że @Grooveer nie ma żadnej logiki a przede wszystkim zgodności ze samym sobą
Każdy już tu wie ze to hipokryta per eccellenza bo namawia wszystkich i wciska dzieciom zalegalizowane mocne narkotyki a sam przestał je brać i się tłumaczy że on nie jest w grupie ryzyka (a dzieci przechodzą to bezobjawowo co wiedzą nawet kamienie od samego początku)
Te niezaprzeczalne fuckty prowadzą do dedukcji iż z
@Grewest: czyli można mieć odmienne zdanie ale nie można mieć odmiennego zdania co do Rosji?!
Dobrze rozumiem?
@wojna robi tu zajebistą pro polską robotę a to że (jak twierdzisz) za bardzo ufa putinowi to nie zmienia ww faktu a co najwyżej może świadczyć o ty że pewnego dnia poczuje rozczarowanie i pomijam fakt tego ze ruskie dzisiaj żyją (kto chce) spokojne życie pozbawione chronicznej propagandy tranhumanizmu pod postacią lgbt blm i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grewest: zrób screena albo zapisz, bo zaraz usunie, wyprze się i jeszcze będzie próbował wmówić, że to ty tak napisałeś.
@mk321: xD
Zrób screena
Nie da się tego czytać
(Putin to kumpel Żeleńskiego ze szkoły Schwaba i całkiem możliwe że wieczorami pijają polską wódkę)
Obydwaj tak jak i wszyscy inni na całym świecie robią wielki Reset albo jak kto woli czwartą rewolucję przemysłową
Jeśli tego nie widzisz tz że jesteś klientem Dziel i Rządź
Właśnie dlatego ze tego nie widzisz
Tz nie widzisz całości i jesteś albo po jednej stronie albo