Wpis z mikrobloga

@jamajskikanion Ale kogo ma to dziwić, skoro z dnia na dzień w marcu 2022 kompletnie zmieniła się polityka koronawirusowa i znacznie zmniejszyła się ilość wykonywanych testów. Później pewna grupa ludzi krzyczała, że wirus zniknął dzięki wspaniałym i skutecznym szczepionkom
  • Odpowiedz
@jamajskikanion: mówienie że zniknął było prześmiewcze, bo media zupełnie straciły wątek i zachęcały do przyjmowania tysięcy uchodźców z Ukrainy bez podstawowych szczepień obowiązkowych w Polsce
  • Odpowiedz
@becvvv: "Internistka mówi, że od dłuższego czasu nie miała covidowca"
Kto normalny robi sobie te testy dzisiaj na covida, którego objawem (ERIS) ma być lekkie przeziębienie bez gorączki nawet?
  • Odpowiedz
@becvvv: "babka twierdzi, że fałszywy wynik może być gdy test mówi negatywny, a jest pozytywny"

Weź jej powiedz, że już nie płacą dodatkowo za covida, może żyje jeszcze w ułudzie z roku 2021. Swoją drogą zmień tego lekarza, serio.
  • Odpowiedz
@UgandaWarrior: ja bym jednak nie mieszal głupoty i mierności rządzących z prawdziwością pandemii. Równie dobrze można szurać ze wojna na Ukrainie to kłamstwo bo nasi zapożyczają kraj na setki miliardow kupując sprzęt bez planu i składu
  • Odpowiedz
@becvvv: Ja ostatnio też przechodziłem i o dziwo też ciężej niż poprzednie razy, wcześniej miałem raz bezobjawowo i raz miałem gorsze samopoczucie i lekki kaszel. 4 dawki pfizera :D Tak szury możecie mnie jechać, że się szczepiłem :D
  • Odpowiedz