Wpis z mikrobloga

@becvvv: trzymaj sie mirek, miałem pod koniec lipca, resztki kaszlu jeszcze mi zostały. żona przyniosła z praktyk szpitalnych, podłapały też nasze półroczne dzieci. mieliśmy covid całą rodziną przy oficjalnych zakażeniach wynoszących...4. mam podejrzenia, że teraz jest jakaś cicha fala zakażeń.
mialem covida kilka tygodni temu, tym razem mialem bardzo ciezki przebieg (kaszel mam do teraz). Co ciekawe, poprzednie covidy przechodzilem calkiem lagodnie.


@hszan: Jak dokładnie wyglądał przebieg?
@Zaqwsxe: na poczatku dziwna goraczka, temperatura mi caly czas skakala miedzy 35.5 a 41.0 °C.
Po dwoch dniach dostalem najgorszej anginy w moim zyciu, doslownie nie moglem przelknac sliny. Doszedl straszliwie dokuczliwy bol lewej strony glowy i kaszel (przez 3 noce kaszel mnie wybudzal co kilkanascie minut). Gdzies w polowie choroby wymiotowalem - mozliwe, ze od nadmiaru lekow na gardlo (probowalem wszystkiego xD).

Nigdy w zyciu nie bylem tak chory,
@Zaqwsxe: dzieki, juz mi lepiej, zostalo tylko troche kaszlu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zapomnialem dodac, ze pierwszy raz mialem brak wechu (nie mialem kataru), ciekawe doswiadczenie.
  • 0
@becvvv Akurat wczoraj czytałem, że nowy, straszny wariant Eris sieje spustoszenie. A więc to prawda...


@hszan: mnie właśnie sieknął. Jezu telepie mnie. Temperatura skacze od 35 do 38. Myślałam że umieram, serio zadzwoniłam po karetkę pierwszy raz w życiu. Boli mnie w klatce piersiowej myślałam że mam zawał. Serce sprawdzili, pięknie działa spoko nic nie znaleźli, wyższe tętno bo stres. Chcieli mnie zabrać do szpitala na badanie krwi ale skoro zbadali że serce Ok, bardziej atak paniki to zostałam w domu bo nie chciałam w nocy