Wpis z mikrobloga

Widzę, że ostatnio zaczęło się pojawiać tutaj sporo rosyjskiej narracji więc chciałbym tylko przypomnieć, że rosjanie to nie ludzie, a rosja to państwo terrorystyczne, więc wybór między Ukrainą, a rosją jest oczywisty i nie podlega żadnej wątpliwości :)
Miłego dnia

#wojna #rosja #ukraina

Rosję należy:

  • Jebać 39.6% (179)
  • Zajebać 60.4% (273)

Oddanych głosów: 452

  • 14
  • Odpowiedz
@Pr3z3z: Zgodzę się tylko połowicznie. Znam kilku Rosjan i są to naprawdę w porządku ludzie, natomiast rosja jako państwo to wrzód na dupie świata (niezależnie od tego który #!$%@? jest tam akurat u władzy) i fajnie jakby w końcu jebło,
  • Odpowiedz
@Smarek37: Podoba mi się, że przyjęła się narracja na ten rolniczy złom nieudacznika. Tygodnie mijają, a jego dalej ściska, że wypłynął fakt o jego powypadkowym złomie, którym chwalił się jednocześnie plując na Ukraińców.
  • Odpowiedz
@Smarek37: kochany, dlaczego jesteś taki niedorzeczny. Przecież myślałem, że pytasz o brata Twego bo kiedyś pisałeś, że ma taką ksywkę. Więc nikogo nie atakuję a w dodatku to Ty tam uprawiałeś "uprzejmie donoszę" a co gorsza jeszcze wrzucałeś o tym screeny xD
P.S. i tak widzę, że puściłeś zgłoszonko. Oj Ty niegrzeczny Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak:

Pakuj Passata 1.9 TDI

Nawet gdybym miał to i tak nie byłby to żaden wstyd, bo w przeciwieństwie do ciebie się tu nie przechwalam jaką to mam zayebistą furę, po czym topielca wrzucasz :)
  • Odpowiedz