Wpis z mikrobloga

Łii <3 Właśnie udało mi się sprzedać Teslę, ale długa i trudna rozmowa to była, na początku oferował mi 9tyś Euro, ale wyhandlowałem 13tyś Euro, jutro odbierze i kupuje nowe używanie auto.

Bo już zaczynała mnie tesla irytować, to jest pierwszy model i jeszcze S. Tak zamula komputer w Tesli, że nie wiem co, aż współczuje osobie która kupiła moją Tesle.

#tesla #samochody
  • 9
@timechain: stare tesle mają koszmarnie powolny komputer oparty o nvidia tegra, a "dysk" w postaci pendriva który po paru latach jest zajechany strasznie. I faktycznie przesuwanie palcem mapy to lag na 15 sekund xD

Ale można sobie kupić MCU retrofit, wtedy wsadzają intel atom a możliwe że już Ryzena jak z najnowszych, i to śmiga bardzo ładnie. Tylko trochę kosztuje, chyba 2000 eur
@timechain: generalnie jeździć się da, ale np. możesz zapomnieć o wbudowanej przeglądarce, która zresztą jest też używana do manuala czy załadowaniu changeloga. Rzeczy jak zalogowanie/wylogowanie ze spotify bardzo testują cierpliwość. Restart potrafi trwać 15 minut. Kiedyś miałem tak że jedna piosenka na spotify ("Vodka" Korpiklaani) na 100% powodowała najpierw zawieszenie systemu dźwięku w aucie - nie działał wtedy nawet dźwięk kierunkowskazu :D :D, a następnie restart auta, co było o tyle