Wpis z mikrobloga

@ciagleloginzajety: Ja bym powiedział bardziej ogólnie - poczucie beznadziei, kiedy w Twoim życiu dzieje się coś przykrego i nie wynika to tego, że popełniło się jakiś błąd albo nie przyłożyło się do czegoś. Odrzucenie jest jednym z wielu wydarzeń tego typu.
  • Odpowiedz
  • 6
@ciagleloginzajety poczucie, ze oboje Twoich rodziców odeszło 30 lat za wcześnie i nigdy nie doświadczą Twoich sukcesów, radości, ale też nie wspomogą w smutku i trudzie życia.
  • Odpowiedz
@ciagleloginzajety: strata kogoś bliskiego. Wydawać by się mogło, że jak już raz to przeżyłaś, to jesteś przygotowana na kolejne takie sytuacje, ale za każdym razem to uczucie pustki uderza z innej strony, ale z podobną siłą.
  • Odpowiedz
Jakie jest według was najgorsze uczucie


@ciagleloginzajety: jak pojdziesz do łazienki na Orlen zrobić 2 i okazuję się że nie ma papieru, ty już zrzuciłes towar a kolejka do wc dobija się do niczym jehowi przy weekendzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ciagleloginzajety: dla mnie najgorszym uczuciem było jak byłem z matką na zakupach i staliśmy w kolejce przy kasie. Matce się wtedy zawsze przypominało, że czegoś zapomniała, wiec zostawiała mnie samego w kolejce, a sama szła po brakujący produkt. Strasznie się wtedy stresowałem, że nadejdzie moja kolej na zapłatę za zakupy, a matka nie zdąży wrócić do kasy
  • Odpowiedz
@ciagleloginzajety: uszkodzenia mitochondrialne objawiające się neuropatiami praktycznie wszystkich nerwów w ciele i totalnym osłabieniem w skutek przyjęcia błędnie przepisanego przez konowała leku. Nie wiem czy jest gorsze uczucie.
  • Odpowiedz
@ciagleloginzajety: niespełnione potrzeby pierwszej kolejności, gwarantuje że żadne odrzucenie nie jest tak złe jak głód czy pragnienie, nie każdy posunie się do wszystkiego by coś zjeść lub wypić ale są ludzie którzy by nie zawahali się zjeść drugiego człowieka.
  • Odpowiedz