Wpis z mikrobloga

Hej czy są tu #niebieskiepaski ,którzy mieli w życiu mało kontaktu z kobietami,ale znaleźli różową??Jak wam się to udało.Sam nigdy nie miałem żadnych rówieśników płci żeńskiej i tylko z chłopami się zadawałem a z dziewczynami to w ogóle.Decydowały o tym dwa czynniki moja nieśmiałość i brak okazji do poznania jakiegoś różowego paska(Od gimnazjum przez technikum aż po studia zawsze natrafiałem na samych chłopów).
#rozowepaski #zwiazki #przegryw
  • 27
@Aldehyd_Glutarowy: Miałem podobnie. Pomimo mordy w porywach 3/10 to do 30 trafiły się 3 panny poznane w necie. Potem się skończyło. Myślę że z jednej strony miałem dużo farta (choć dziewuchy były dość specyficzne) a z drugiej to byłem młodszy po prostu, a wymagania różowych z wiekiem dziwnie rosną. No i statystycznie jest mniej wolnych.
@janciopan: kurde niby madrze gadasz ale jakos mi sie wydaje ze przesadnie. ja nie wygladam nie wiadomo jak. zwykly chlop 5/10, wysportowany, a nigdy nie mialem problemu zeby jakas laske wychaczyc. czy to gdzies z fb sie wzielo, czy to na jakis rolkach, ale wiekszosc w sumie na tinderze w latach 2017-18. mialem moze jakos 8 lasek ktore byly zainteresowane, z 5 mialem ruchanie, a tylko z ostatnia siadlo i jest
5/10, wysportowany, a nigdy nie mialem problemu zeby jakas laske wychaczyc


@gosciu82: To nie jesteś 5/10. I na tym można skończyć dyskusje.

Dlatego te skale typu 5/10, 6/10 są hojowe bo sry ale jak miałeś łatwo z kobietami to nie jesteś 5/10 xD
@janciopan: typie mowie ci jestem przecietniak albo i gorzej xd po prostu mam pewnosc siebie jako taką i nie boje sie zagadywac do lasek lub im mowic ze cos mi sie nie podoba np.
#!$%@? typie serio ci mowie to nie jest takie trudne trzeba tylko cos soba reprezentowac i to pokazac, wiadomo na tinderze bedzie ciezej bo tam jest szambo ale w pracy czy gdzies na imprezie masz spore szanse.