Wpis z mikrobloga

BMW w latach 2010: ładnie zaprojektowane wnętrze, zegary i ekran wkomponowane w deskę rozdzielczą, widać że ktoś kto to projektował miał zamysł na wszystko od początku do końca

BMW w latach 2020: o kurde, na jutro muszę mieć skończony projekt wnętrza. O cholera, zapomniałem o wyświetlaczu i tablecie! Co robić...? Wiem! Tablet na całą długość deski rozdzielczej!

#bmw #motoryzacja #takaprawda
Pobierz Viarus_ - BMW w latach 2010: ładnie zaprojektowane wnętrze, zegary i ekran wkomponowa...
źródło: temp_file8919150258127595819
  • 74
@Viarus_ na zdjęciach wygląda nie zbyt dobrze. W niektórych ujęciach nawet tragicznie.
Ale jeździ się bardzo wygodnie. Jak raz przejedziesz się BMW z iDrive 8 to zrozumiesz i wszystko inne będzie wkurzać że jest nie poręczne.

Mnie bardziej zastanawia jak to jest, że piszesz takie komentarze tylko na podstawie obrazków?
Najpierw zobacz coś na żywo i w dłuższym użytkowaniu, inaczej Twoje opinie są bezwartościowe.
@Viarus_: co do samych zegarów to ja np lubie cyfrowe zamiast analogowych ale nie lubie takiego chamskiego walnięcia ekranu w powietrzu, sam mam u siebie cyfrowe ale ładnie wkomponowane, nawet takie obwolutki fizyczne wyświetlaczyk ma jak od zwykłych zegarów itd.
@Viarus_ tablet #!$%@? ale moim zdaniem na stara beta to przesyt w środku, nawet meczy oczy jak się patrzy na to, jak w odrzutowcu. A na dole minimalizm, jakoś tych przycisków mało i zabaweczek mało
@Viarus_: jakoś tak od dawna mamy ekrany na środku deski rozdzielczej, ale nie wiedzieć czemu od pewnego czasu wyglądają, jak chińskie tablety przyklejone do deski w ostatniej chwili.
@Viarus_ xD widać, że nigdy nie jeździłeś takim autem. Wszystko możesz normalnie włączać fizycznymi przyciskami, tablet to wyświetlacz, a obsługa dotykowa to dodatek. Sam mam podobne auto i dotyku używam może z raz na miesiąc xd
@sedziakalosz czyli jak nie lubię tabletozy to jestem boomerem? ciekawa teza

@Fenrisek nie wiem jak w Citroenie, ale jeździłem w tym roku nową 3008 i mimo ekranów, to przyciski od nawiewów są fizyczne i bardzo to sobie ceniłem w tym aucie

@burnthefires dokładnie, to wnętrze to mam wrażenie że tworzy synergię pomiędzy klasyką a nowoczesnością. Miłym akcentem dopełniającym wszystko jest ambientowe oświetlenie, które jest mega przyjemne do jazdy nocą.

@pankalmar zgadza się,
@frems co ( ͡° ͜ʖ ͡°) to trochę x d. Ja mam tablet ale wszystkim mogę normalnie sterować, no z 90% opcji, a już na pewno te podstawowe (mercedes)
@fiefiurka: Jest to o wiele wygodniejsze z perspektywy kierowcy i przede wszystkim bezpieczniejsze, bo nie musisz każdorazowo odrywać wzroku od jezdni. Przycisk/pokrętło i zrobione, a nie szukanie i wybieranie funkcji na ekranie. W swoim aucie mam ekran i przyciski i się to swietnie sprawdza, bo jak potrzebuję to mam dobrze widoczną nawigację ale jak chcę podgrzać siedzenie czy zmienić temperaturę to robię to bez patrzenia na przyciski. Jeździłem autem z wybieraniem
@voldi: ekran w Giuli ma prawie 9 cali i mi wystarcza. Te w BMW robią wrażenie rozmiarem ale tak duży rozmiar mnie nie przekonuje, bo na 9 calach widzę bardzo wyraźnie, a wolę jak są wpasowane w deskę.
Co do grzania zanim wsiądziesz do samochodu to chyba tylko elektryki lub spalinówki z webasto.
@Viarus_: dlatego koniecznie chcialem moja 4 przed zmiana ekranow. Sam dlugo sie zastanawialem, czy dobrze wybralem. Bo starszy system, wiec krotsze wspaecie i updaty. Ale jestem zadowolony wlasnie ze wzgledu miedzy innymi na te przyciski do grzania fotela pod reka i sprawna obsluga klimatyzacji.
No, a przede wszystkim jest gałka od automatyczniej skrzyni, a nie ten dynks. Mozna przejsc w semi manual, czyli zmieniac biegi przesuwajac wajcha przod-tyl.
Pobierz glodnykojot - @Viarus_: dlatego koniecznie chcialem moja 4 przed zmiana ekranow. Sam ...
źródło: IMG_4847