Wpis z mikrobloga

BMW w latach 2010: ładnie zaprojektowane wnętrze, zegary i ekran wkomponowane w deskę rozdzielczą, widać że ktoś kto to projektował miał zamysł na wszystko od początku do końca

BMW w latach 2020: o kurde, na jutro muszę mieć skończony projekt wnętrza. O cholera, zapomniałem o wyświetlaczu i tablecie! Co robić...? Wiem! Tablet na całą długość deski rozdzielczej!

#bmw #motoryzacja #takaprawda
Pobierz Viarus_ - BMW w latach 2010: ładnie zaprojektowane wnętrze, zegary i ekran wkomponowa...
źródło: temp_file8919150258127595819
  • 74
@Viarus_: minela kolejna dekada, polaka juz stac na bite, obsrane nastoletnie beewmu od turka z niemiec, wiec BMW juz nie skonczylo sie na 2000 latach, a na 2010 xD za kolejna dekade, w 2033 to te z lat 2020 okaza sie spaniale, z fajnym wielkim grillem a nie tym czyms, cokolwiek wtedy wymysla ( ͡º ͜ʖ͡º)
takie Audi czy Porsche (choć to de facto jedna firma) wygląda w środku naprawdę dobrze


@Viarus_: Porsche - no jak cię mogę. Ale Audi? Błagam, te ekrany dotykowe od wszystkiego, wiecznie opalcowane - przecież to jest obciach, wiocha i tandeta.
@Viarus_ ale bzdura to ze jest tablet zamiast klasycznego ekranu nie znaczy ze musisz na nim coś szukać w nowych autach praktycznie większość opcji włączysz wyłączysz z poziomu kierownicy. Sterowanie klimą i reszta masz na przyciskach a w Mercedesie mówisz komendę głosowa i nie musisz patrzeć klikać itp. Przyszłość jest teraz dziadku. Widać ze nie miałeś do czynienie z tymi pulpitami i demonizujesz i tworzysz jakiś obraz ze przez to chyba trzeba