Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego tak ciężko poznać kobietę do życia? Korzystam z #tinder od wielu lat a przecież to główne narzędzie do poznawania w dzisiejszych czasach (nawet do związku a tylko to mnie interesuje). Obojętnie jaki wiek, zawsze po jakimś czasie okazuje się, że:
- nie jest stabilna emocjonalnie, ma ciężką przeszłość, nie wie czego chce
- nie ma zbytnio zainteresowań (chociaż kreowała się że ma wiele), ciężko porozmawiać na jakieś ambitne tematy
- nie ma planów na przyszłość, nie chce się uczyć nowych rzeczy, nie chce zmieniać pracy
często nie ogarnia dorosłego życia (oszczędzanie, racjonalne wydatki, jak działa hipoteka, jakie istnieją opłaty poza rachunkami za mieszkanie)

Na prawdę staram się robić selekcje w poszukiwaniu red flagów na zdjęciu/w opisie ale ten tinder przyciąga jakieś kobiety, które żyją w bańce. Nie wiele mają do zaoferowania ale żyją przekonaniem że jakoś to kiedyś będzie i samo się wszystko przydarzy (łącznie z dużym domem, ogrodem i życiem jak z bajki).

#przegryw #zwiazki #relacje #tfwnogf #blackpill #przemyslenia #feels #badoo #zycie #doroslosc #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dlaczego tak ciężko poznać kobietę do życia? ...

źródło: maxresdefault

Pobierz
  • 9
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Ja jestem ogarnieta, wiem jak dziala hipoteka, nie mam zaburzen emocjonalnych, ale facetow na tinderze to nie interesuje. Ich interesuje jaka mam cycki i dupe. :) plus jestem po 30. Mysle, ze z tych mlodszych rocznikow ciezko kogos ogarnietego znalezc, poniewaz te dzieci maja wszystko podstawione pod nos. Nie znaja swiata bez komputera, nie musza sobie umiec radzic w ciezkich sytuacjach bo takie nie wystepuja.

@mirko_anonim: normalna kobieta nie potrzebuje rynsztoku tindera żeby poznać faceta bo bo ma kilka -kilkadziesiąt okazji na żywo bo faceci do niej podbijają,
A skoro nie potrafi w realnym życiu to jest odpadem masakruckim.

Jak byś miał zimioki do sprzedania jako jedyny w mieście a nie potrafił ich sprzedać łatwo i szybko na jedynym bazarze tylko musiał pisać ogłoszenia na słupach przy drodze to co by to o tobie świadczyło?