Wpis z mikrobloga

Audi A5 (45 TFSI Quattro, 2021)
Ostatnio widziałem na tagu #audi kilka fot ze spalania w dłuższej trasie zgodnej z przepisami.
U mnie Zielona Góra - Tiers (miejscowość w górach we Włoszech). Przez Niemcy i Austrię. Jechałem pod znaki + maks. 10 km/h.
W komentarzu fota z ekonomicznej krótszej jazdy, między miejscowościami w Dolomitach. To żeglowanie/dryfowanie sporo zaoszczędza. I chyba odłączanie osi (choć nadal nie wiem czy na pewno mam odłączane 4x4, czy stałe ;)).

#niktniepytal #motoryzacja #samochody
Pobierz Draay - Audi A5 (45 TFSI Quattro, 2021)
Ostatnio widziałem na tagu #audi kilka fot ze...
źródło: IMG_3800
  • 273
@Norskee: obrazek trochę nieprawdziwy bo odcinków bez limitu w Niemczech wcale nie ma jakoś specjalnie dużo. Bardzo często są ograniczenia do 100 km/h plus pochowane w krzakach fotoradary.
BTW odłączane quattro to chyba nie istnieje.


@cwlmod: Quattro to nazwa handlowa dla napędu na 4 koła w Audi. Sam napęd realizowany jest na kilka sposobów.

Coś podobnego jest w modelu a3 ale tam nie ma quattro tylko jakieś gówno je udające na haldexie ;)


Nie tylko w A3. Napęd dołączany poprzed sprzęgło haldex w Audi też sprzedawane jest pod marką Quattro.

nie ma quattro tylko jakieś gówno je udające na
Teraz to już chyba tylko 15IQ użyłeś xD Za moim nickiem kryje się większa tajemnica ale do tego trzeba użyć 30IQ ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: o liczbie 30 możesz tylko pomarzyć bo nicka nie umiesz pisac xd
@jaavi666: @dzem_z_rzodkiewki Potwierdzam, że CLA jest bardzo trzeszczące i przebajerowane. Ja lubię bajery ale nawet na mój gust mi ono nie podchodzi. Co prawda jechałem tylko wersją cla180, która jest przetragiczna. Za to kocham 35/45 amg z pakietem aero. Super kształt sedana.

To zobacz jak inne mirki plusują Twoje wypowiedzi a jak plusują wypowiedzi @Norskee

Włącz myślenie. Wyłacz cwel mode ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wolbiend: Aha
@cwlmod: w Austrii fotoradary są pooznaczane na google maps czy są tak dobrze ukryte że nawet mapy nie posiadają aktualnej bazy danych?
Zauważyłem że ślamazarni i powolni kumple tacy co właśnie by zaminusowali szybsza jazde poprzywozili tone mandatów z Austrii hipokryci xDDDD

Nikt sie nie przyzna do szybszej jazdy ale każdy ją uprawia
lepsze to niż gen posłuszeństwa i niewolnictwa, który obserwujemy u ciebie. Pomijając, że w niektórych miejscach te ograniczenia są zwyczajnie za niskie. Skoro boisz się jechać te 10-20km szybciej, to czego ty się nie boisz? Na starość zostaniesz starym, zgryźliwym polackim społeczniakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niszczycieldobrejzabawy12: ale ty wiesz, że tu nie o strach chodzi, ale o zdawanie sobie sprawy z tego, że nie jest się
@cwlmod: nie mówie by #!$%@?ć wszędzir gdzie sie da, ale obecne ograniczenia pochodza jeszcze z x lat wstecz. w miescie jeźdze 60-70, ale żeby gdzieś na śrdku drogi, #!$%@? pola z 1 domem dumnie jebnąc znak "teren zabudowany", a potem golić frajerów to czyste #!$%@?, a te lebiegi bedą jeszcze klaskac uszami. sam jestem takim frajerem bo przytuliłem ostatnio 1k mandatu za prędkośc. 1 auto przede mną, pusta droga, to nawet
pomagam Ci zrozumieć jak utrudniasz, bo piszesz nie na temat, że ułatwiasz zwalniając jak chcą Cie wyprzedzić. Ale jesteś miły chłopak, nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak jedziesz 50 w zabudowanym to też zwalniasz? Czy jak jedziesz 70 to do 50? Zaciekawiło mnie to


@quizonmyface: Nie dzbanie. Skoro jadę ponad limit to znaczy, że jadę lewym pasem i cały czas kogoś wyprzedzam. Zwalniam jak widzę, że
@zielony_goblin: najdłuższa i najszersza prosta w zabudowanym przed końcem zabudowanego, wiem że co chwile tam suszą, jade 60km/h na tempomacie 57 wg GPS a kumpel #!$%@? mnie wyprzedza bo jak ja na takiej drodze moge jechać przepisowo mimo że przed chwilą śmigaliśmy... xD
a często, o zgrozo, nawet są przekonani, że oni wcale nie wyprzedzają bo przecież nie zmieniają pasa!).


@Krupier: I kolejny popis zgrzybiałego dziada, który nie ma zielonego pojecia dlaczego ludzie tak myślą xD
Zauważyłem że ślamazarni i powolni kumple tacy co właśnie by zaminusowali szybsza jazde poprzywozili tone mandatów z Austrii hipokryci xDDDD

Nikt sie nie przyzna do szybszej jazdy ale każdy ją uprawia


@dzem_z_rzodkiewki: Ależ oczywiście xD To są takie tłumoki co będą szczać na innych że jadą szybko, a sami też przekraczają limity o te +10 bo jakoś na drogach WSZYSCY tyle jadą.

nie mówie by #!$%@?ć wszędzir gdzie sie da, ale
nie będę pisał o czymś poważniejszym bo już udowadniasz że merytoryki się nie uzyska od ciebie. tylko trollowanko.


@kelso123: Każdy mój komentarz ma merytoryczny argument a ty coś takiego piszesz. Wskaż gdzie niby trolluję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

spiesza sie tylko biedni ludzie


@nobrain: Oj tak oczywiście. Wszyscy co jadą szybciej to na pewno się spieszą, są głupsi, nieodpowiedzialni i jeszcze biedni. Tylko ty misiu bez