Wpis z mikrobloga

@ArmageddonPrzeciwBladziom tak się niszczy psychę od małego. Odmawianie dziecku wszystkiego kończy się tym, że to czuje się gorsze od rówieśników, przez co budowanie pewności siebie jest praktycznie niemożliwe. Jeśli nie ma dobrych genów, to jest na równi pochyłej do zostania #!$%@?ą, popychadłem.

Później oczywiście starzy w szoku, bo dzieciak ma problemy ze sobą i "wymyśla" sobie depresję.
@GoldenJanusz:
Panie Przegryweczku Cartoon Network i Disney Channel jest dla dynamicznych dzieci i przyszłego Oskariatu - dla pana program Ziarno na TVP1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale coś w tym jest.... Wszystkie dzieci w szkole rozmawiały o jakichś serialach typu Gumball, Ben10 czy Dexterze - a ja nie wiedziałem co powiedzieć ehh..... Gdyby w tamtych czasach były streamingi popularne jak teraz..... Chuop by kupił sobie karte do
@GoldenJanusz: Niektórzy ludzie tutaj to przekładają na "hyhy oglądaj CN i bzikaj", kiedy (przynajmniej moim zdaniem) sensem tego jest, że wbrew pozorom takie "głupie" rzeczy jak kreskówki, które są emitowane aktualnie czy nawet gry w życiu społecznym dziecka odgrywają dużą rolę, bo dają mu też jakąś pulę wspólnych tematów z rówieśnikami.

Oczywiście, że robi się z tego problem, jeżeli dziecko zbyt dużo czasu spędza przy telewizorze czy tam tablecie, ale z