Wpis z mikrobloga

no niestety ale spełnianie każdej zachcianki dziecka to jedna z głupszych metod wychowawczych. Dobrze że Ty tak nie miałeś :)


@japycz: Głupi to ty jesteś jak nie rozróżniasz potrzeb od zachcianek jakoś te dzieci które miały wszystko dziś są lekarzami parwnikami prowadzą swój kołchoz bo wiedzą ,że sentyment to rzecz nabyta którą mogą #!$%@?ć do kosza jak dobrą jeszcze koszulkę która nam się nie podoba od tak a rodzic polak badziewiak
kolejna pozytywna rzecz. Trzrba być totalna ameba żeby wyrzucać dobre rzeczy, np. goniąc za modą. Takie podejście uczy szacunku do pracy i pieniędzy a nie przywiązania do "gówno istotnych rzeczy w tym świecie.". No ale skąd ktoś taki jak Ty miałby to wiedzieć.


@japycz: Idealny przykład jak wychować dziecko żeby zostało idealnym niewolnikiem w kołchozie brawo brawo pracuj pracuj i odkładaj aż to co zarobileś nie będzie i tak istotne.
tak tak ograniczony prostaku oderwany od pługa


@forty4me: największym prostakiem oderwanym od pługa to jesteś Ty. Chociaż taki człowiek coś przynajmniej umiał robić w życiu, w Twoim wypadku mam wątpliwości czy chociaż tyle potrafisz.

brawo brawo pracuj pracuj i odkładaj aż to co zarobileś nie będzie i tak istotne.


@forty4me: xDD dlaczego mam odkładać, jak mogę wydawać, tylko nieco mądrzej niż Ty. Może jakaś wycieczka, może fajny samochód, motor, może
@GoldenJanusz: jest to niepopularna opinia ale nasi rodzice z okresu transformacji i obecni beneficjenci działań pisu to jedno z najgłupszych pokoleń niezwykle podatni na manipulacje a telewizor uważali i uważają za prawdę objawioną plus ksiądz, totalnie nie ogarniali tamtego czasu i co gorsza nie ogarniają dzisiejszego czasu a do powiedzenia mają dużo bo oni przecież swoje przeżyli i swoje wiedzą. Dzisiejszy piętnastolatek zjada ich wiedzą na temat ekonomii, świata biorąc nawet