Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci

Tak w ogóle to pod bk2 buzuje małe szambo o którym nikt nie mówi a które równo z początkiem września zacznie wybijać. Mowa o zadatkach, ktore zostały powplacane i które zaraz zaczną przepadać. W oddziałach banku i na grupkach już wzbiera fala pytań "co jo mom zrobić bo żem dał złodziejowi 40k a ten teraz straszy że nie odda jak nie dostanę kredytu do piątku" xD
  • 26
mi się udało, ale trzeba działać bardzo szybko od samego początku (od razu dzwonić i szybko umawiać) i być bardzo szybko decyzyjnym (szybka decyzja o klepnięciu, jak bardzo dobre to nawet bez negocjacji ceny) niestety. Powodzenia.


@opewnieJerzy: Nie chce być źle odebrany, ale dla mnie to przepis na katastrofę. Idealna strategia żeby kupić drogo i żałować. Wiem jaki jest rynek, ale zakup mieszkania (szczególnie na kredyt) to decyzja z konsekwencjami na
@szejk_wojak: decyzja negatywna bądź nieuzyskanie kredytu w terminie nie powoduje straty zadatku (nawet jeśli takich zapisów nie ma w umowie). Chyba, że ktoś od momentu podpisania przedwstępnej nic nie robił i obudził się tydzień przed terminem, że poskłada wnioski i wcześniej zdolności kredytowej też sobie nie badał. Jeśli zachował staranności to łatwa sprawa sądowa do wygrania w momencie gdy Janusz nie chce oddać kasy.
@JanuszAndrzejNowak: to prawda, ale ja znałem okolice, bo tam mieszkałem, wiec wiedziałem co kupuje. Niemniej sytuacja na rynku warszawskim wygląda tak, jak wygląda. Dobre mieszkania schodzą w kilka godzin. Albo wsiadasz do rakiety, albo zostajesz na peronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)