Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci to mieszkanie w 2020 kosztowało ok. 7,5k za metr, nawet mam pamiątkową rozpiskę z biura dewelopera ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz kosztuje 15k, wiadomo wykończone więc realnie z 13k za metr nie uwzględniając wykończenia.

to jedyne pół miliona drożej XD jak to dobrze, że poczekałem wtedy z zakupem bo jakiś ziomek na portalu ze śmiesznymi obrazkami napisał, że ceny będą spadać XDDD aha, za komórkę i 2 miejsca w hali również trzeba zapłacić prawie 2x cenę dewelopera
Pobierz affairz - #nieruchomosci to mieszkanie w 2020 kosztowało ok. 7,5k za metr, nawet mam ...
źródło: Firefox_Screenshot_2023-08-09T12-16-04.587Z
  • 15
@mookie: mieszkania w takim standardzie/lokalizacji w podobnych cenach sprzedają się. to nie jest życzeniowa cena jak ten debil co wystawił gównosegment na obrzeżu miasta za 26k/metr, takie-są-ceny
@ArchDelux: w takim razie błędnie, bo o ile mogę się zgodzić że budynek (kameralność, lokalizacja na mapie, lokalizacja tuż przy parku) jest premium, tak samo mieszkanie już niekoniecznie
@swagerstom: nope ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ktoś jest zainteresowany powodem rezygnacji to tylko na priv, w każdym razie wynikły problemy prawne z domem


@affairz: o #!$%@? xD wspolczuje. Skladam tez wyrazy wspolczucia w zwiazku z ostatnim raportem nbp. Jak patrze na time series dla lodzi (wtorny/pierwotny), to dochodze do wniosku ze Midel jest polskim Warrenem Buffetem xD
@toshibaas: nie sprzedaje się 3 lat. najpierw sprzedawało się ok pół roku deweloperskie za około 900k, potem wykończyli i próbowali przez pół roku wynająć, teraz trafiło swieżo na sprzedaż jako wykończone
@affairz: naprawdę myślisz, że ktoś to kupi w tej cenie przez najbliższe 10 lat? Obserwując rynek nieruchomości w Łodzi i to jak długo wiszą takie "apartamenty" oraz jak często wracają do oferty od tych samych osób / biur / pośredników jestem w szoku, ze ktoś uważa, że takie są ceny.