Wpis z mikrobloga

@krol_europy większość tu to właśnie b2b, reszta to narzekający na januszy jakie to złodzieje. Ale kiedyś wziąłem jednego wykopka co to szukał pracy. Wiertarka, wiertło 6mm i rób otwory pod uchwyty. Normalny pracownik jest w stanie zrobić ich z 1000. On zrobił 6, potem miał pretensje jak go mogłem z kwatery #!$%@?ć bo drugi dzień wziął sobie wolny bo to nie można tak codziennie pracować. I ja jestem janusz.

Ale niech tak
@Zarzutkkake: większość tu do dzieci na utrzymaniu rodziców, albo osoby jebiące za najniższą. Najwięcej plusów zawsze zgarniają jakieś gówna w stylu rozdajo długopisu, czy pytania o linki do darmowego streamu fame mma. Wykop i informatycy b2b xD. Chyba w marzeniach.
Sam prowadząc ten burdel od 2018 roku mam dopiero 6 osób na uop z czego dwie na rotacji, bo temu nie pasuje że alkomat działa, inny ćpa tylko w weekendy, jeszcze inny musi sie wyspać to on na 9 będzie przychodzić, jeszcze inny nie będzie robić za 20zł netto bo to wyzysk, bo on w papierach zobaczył, że za te robote biorę 180 tys to on chce więcej... ale nie doczytał, że
qusqui21 - >Sam prowadząc ten burdel od 2018 roku mam dopiero 6 osób na uop z czego d...

źródło: download (1)

Pobierz
@Zarzutkkake:

tak ba prawdę zarobie może ze 100 tys. Będzie mi tu o wyzysku #!$%@? gadał.


A ile Ci zajmie zarobienie tych 100 tys.? Bo jak w mniej niż rok to trochę się nie dziwie że się buntują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Makarow no jak się z żoną postaramy to i w miesiąc, ale to chyba nie o to chodzi. To praca 24h, mamy ludzi, którzy pracują na nocki i nie raz nie dwa dostajemy telefon, że coś sie popsuło.
Nie bronie nikomu otworzyć firmy i pracować.
A tak wyglądał lipiec ( ͡º ͜ʖ͡º) Sam przyznasz, że nie jest kolorowo biorąc pod uwagę, że wszystko w sklepach drożeje. Samochody
Zarzutkkake - @Makarow no jak się z żoną postaramy to i w miesiąc, ale to chyba nie o...

źródło: temp_file7690359812311602340

Pobierz
żaden problem, pokaż jak to zrobić a ja te czynność będę powtarzać. Uwielbiam otrzymywać rady od pracowników.


@Zarzutkkake: to gin, i idz na etat. w koncu dla ciebie to zaden problem, bo jestes jak ojciec dla swoich pracownikow. Wiadomo, ze firme prowadzisz, zeby ludzie mieli prace.
@qusqui21 kolejny marny etatowiec rozbija mity o tym, że ciężko sie prowadzi firme ( ͡º ͜ʖ͡º)
Też miałem takich co to mi wyliczali ile zarabiam i ile oni by chcieli. A jeszcze lepsze jest to, że takim idzie wmówić najwięcej. Nie odróżniacie netto od brutto, leasing dla was to darmowy przecież i cała reszta.
Rób tam co uważasz za najlepsze a ja idę skontrolować ludzi, czy czasem