Wpis z mikrobloga

Ciekawe, czy ktoś podziela moje wnioski z kilku lat jazdy autem.
A mianowicie, kiedy trzeba kogoś przepuścić, ustąpić pierwszeństwa czy wpuścić auto na "zamek błyskawiczny" - w zasadzie nigdy mi się nie zdarzyło, aby kobieta to zrobiła.
Nigdy nie wpuści, jak jedzie w korku to tak bardzo na zderzaku, żeby nikt inny czasem nie włączył się do ruchu przed nią.
Jak jest wąska droga i zjedziesz na pobocze, aby ktoś z naprzeciwka mógł przejechać swobodnie i jak okaże się, że to baba - nigdy ci za ten gest nie podziękuje.

Wydaje mi się, że to jest pokłosie tego, że kobietą się dawniej i do dziś zawsze ustępuje, przepuszcza, otwiera drzwi itd
i one zwyczajnie są nieświadome tego, że one też mogą ustąpić, przepuścić czy coś.
Co myślicie?

#samochody #polskiedrogi #logikarozowychpaskow #kobiety #p0lka
dddobranoc - Ciekawe, czy ktoś podziela moje wnioski z kilku lat jazdy autem.
A miano...

źródło: 100012baba-za-kolkiem

Pobierz
  • 200
@Piotrek6312: czytałaś w ogóle? Chodzi o zachowanie na drodze, a co do dziękowania to tak, jest taki dobry obyczaj, widocznie tobie obcy

@Piotrek6312: jest takie coś jak dobre wychowanie i kultura na drodze ...


@offroadd: Podziękować to mogę jak ktoś w jakiś sposób mi pomoże, zrobi dla mnie coś ponad swój obowiązek. Bez jaj, nie będę kłaniał się komuś bo jakiś jaśnie pan w starym szrocie przepuszcza mnie przez
@dddobranoc:

Kobiety i prawo jazdy to jest jakiś smutny żart..

Mam na kamerce chyba ze 100 filmów takich wyczynów, że głowa boli..

Na palcach u jednej ręki policzę poznane w swoim życiu kobiety, które dobrze jeżdzą. Smutne to.