Wpis z mikrobloga

Ludzie to nasrane mają w bani. Sam lubię zwierzęta a one lubią mnie, pobawić się, pogłaskać. Brzydzi mnie jak ktoś daje się psu lizać po twarzy albo z nim śpi, czuję cringe jak ludzie nazywają się rodzicami dla swoich zwierząt, jest jeszcze gorzej jak mnie nazywają wujkiem ale przemilczam to ot na tym chyba polega wolność i tolerancja w końcu mamy XXI wiek. Ale to raczysko co się odwala w komentarzach przechodzi ludzkie pojęcie. Typ, perfidny złodziej się wbił komuś do garażu i ukradł rower za 1300 dolców ALE pogłaskał psa który był w tym garażu i banda czworolubnych ćwoków pisze komentarze jak na zdjęciu. Absolutnie brzydzę się złodziejstwem ale po cichu w przypływie nerwów i irytacji bym chciał żeby złodziej się wbił im na podwórku pobawił z ich psem i ukradł fantów na 5k pln, ciekawe czy wtedy też by byli tacy zachwyceni. No aż się zagotowało we mnie. Mam też pewne przemyślenie: od kilku lat ludzie w necie narzekają i wyśmiewają się z "pieluszkowego zapalenia mózgu" jednocześnie coraz więcej par czy młodych małżeństw decyduje się w młodym wieku na czworonoga zamiast dziecka i to się już zaczyna ale za kilka lat z "psich rodziców" będzie taka sama beka jak i będą dostarczać taki sam rakowy content.
bArrek - Ludzie to nasrane mają w bani. Sam lubię zwierzęta a one lubią mnie, pobawić...

źródło: IMG_20230808_144548

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@bArrek: Pogłaskał żeby pies nie piłował papy. Swoją drogą pies beznadziejny, jeśli daje się głaskać złodziejowi i nie szczeka. Komentarzy szkoda komentować.
  • Odpowiedz
@bArrek: spanie ze zwierzetami jest lepsze niz z ludzmi, dajmy taki pies, nie zbierze koldry, jak wybierzesz dobra rase to ani nie bedzie chrapal ani pierdzial w lozku, gdy bedzie chcial wstac to nie obudzi. Jak mozna w ogole z drugim czlowiekiem spac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to się już zaczyna ale za kilka lat z "psich rodziców" będzie taka sama beka jak i będą dostarczać taki sam rakowy content.


@bArrek: Psiarze to największy rak i od covida zrobiło się ich dużo :/
  • Odpowiedz
@Moh1kanin: nie, nie żartują, znam ludzi co zamiast wziąć i przepracować swoje problemy w relacjach międzyludzkich to woleli sobie kupić zwierzaka, żeby on im ukoił ich samotność. To jest po prostu inna forma uciekania od problemów, dramat.
  • Odpowiedz
@bArrek: mimo że nie mam dzieci to mam dokładnie takie same przemyślenia Panie burrek. Tak samo jak czytalem na jakiejs grupce na FB że babom strasznie przeszkadzają dzieci w restauracjach, ale śmierdzący pies już nie xD
Beka z podludzi
R.....k - @bArrek: mimo że nie mam dzieci to mam dokładnie takie same przemyślenia Pa...

źródło: 7v4abq

Pobierz
  • Odpowiedz
@Filem00n: Może takie osoby dawno temu miały zwierzaka w swoim życiu i chciałyby mieć po prostu towarzysza w życiu? Z przyjacielem, kumplem możesz wyjść na piwo, lub spacer, jednak nie zawsze jest to możliwe.
Zwierzak jest przy Tobie praktycznie cały czas.
  • Odpowiedz