Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Skoro już kolega zaczął tag #blackpillowewspomnienia to ja dorzucę coś od siebie.

Historia miała miejsce w pierwszej klasie liceum. Były to zajęcia z EDB.
Nauczyciel pokazywał jak ułożyć osobę w pozycji bezpiecznej. Jako "manekin" służyła taka jedna drobna dziewczyna z klasy (powiedzmy że nazywała się Ania). Gość normalnie pokazał na niej jak prawidłowo ułożyć osobę poszkodowaną, po czym poszło klasyczne pytanie "kto chce spróbować?"
No to zgłosił się taki jeden co z wyglądu był przeciętny, ale i tak wyglądał lepiej ode mnie, no i zdecydowanie wyższy (tak z 10 cm). Normalnie wszystko idzie, z pomocą nauczyciela ułożył Anię w pozycji bezpiecznej.
Później pytanie "kto następny?". No to ja pomyślałem sobie że może spróbuję i się zgłosiłem. Podchodzę do Ani, a ona natychmiastowo wstaje z materaca i uśmiechając się mówi stanowczo - Nie.
Ania nie zgodziła się żebym na niej próbował. Jak robił to inny gość to było ok. Ale ja - nie ma mowy.
To było prawdopodobnie jedno z moich pierwszych doznań kiedy kobieta się mnie po prostu brzydziła i nie kryła tego. Czułem się dość mocno upokorzony i wstydziłem się. Liceum pamiętam dość wybiórczo, ale to konkretne zdarzenie zostało permanentnie przyspawane do mojej pamięci.
Zanim któryś normik spróbuje wyjść z cudowną odpowiedzią, od razu odpowiadam - Nie, Ania i wysoki gość nie byli parą. Rodziną też nie.

#blackpillowewspomnienia #blackpill #redpill #p0lka #logikarozowychpaskow #incel #doomer #feels #relacje #mogging #przegryw #przegrywgenetyczny



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): No cóż , ja akurat jestem kobietą i miałam podobną sytuację. Na lekcji języka w ramach praktyki nauczycielka dobrała mnie z klaowym Oskim do pary i miał zaprosić mnie do kina (akurat taki był temat, no cóż) co zostało skwitowane głośnym "fuuuj" Oskiego i komentarzem "x? nigdy w życiu".

Nie będę się upierać, że jest jakiś żeński przegryw, bo od tego czasu znacznie schudłam, twarz mi się poprawiła
Klasyka, jak jesteś brzydki to jesteś często traktowany przez płeć żeńską niczym trędowaty już od dziecka, mocno to ryje psychikę. Dlatego mizoginia to jest częsty skutek u nieatrakcyjnych mężczyzn, nie przyczyna.


@Slavcel: Uwielbiam to zdziwienie ludzi, że większość nieatrakcyjnch facetów nie lubi kobiet. Ciekawe dlaczego? Może dlatego, że praktycznie przez całe życie ich kontakty z nimi były negatywne?
via mirko.proBOT
  • 9
Anonim (nie OP): Nie zapomne jak mi w gimnazjum koleżanka z klasy powiedziała z takim obrzydzeniem na twarzy "ty to nigdy nie znajdziesz dziewczyny". 20 lat później dalej jestem sam bez szans na zmiane tego stanu
@Slavcel @CloudSpanner


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Bardzo współczuję, niestety znam to uczucie. Przez kilka lat byłam prześladowana z powodu wyglądu (końcówka podstawówki + gimnazjum), takie rzeczy niestety siedzą w głowie przez wiele lat. Trzymaj się mireczku, zwykle osoby które tak traktują innych same są zakompleksione i próbują w ten sposób podbudować swojego ego.