Wpis z mikrobloga

#przegryw #tinder #badoo #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #samotnosc #instagram #pieklomezczyzn #p0lka

Was też wQrwia, jak ktoś się Was pyta, dlaczego jesteście sami? Jak #!$%@? odpowiedzieć na takie pytanie? Najczęściej zbywam taką osobę. Dla mnie takie pytanie zakrawa na naigrywanie się ze mnie i jest cyniczne, bo zakłada, że faktycznie mógłbym z kimś być. Ale ludzie są wredni. A najbardziej nie lubię, gdy się o to mnie pyta jakaś kobieta, którą można by określić jako atrakcyjną.
  • 24
@Kopytnik_1: inwektywow? nazwalem Cie paranoikiem (#!$%@? ale to zeby podbic sile tego okreslenia, tak jak bym napisal ze ktos jest #!$%@? wygrywem - slowo "#!$%@?" samo w sobie nie jest pejoratywne) bo nim jestes - doszukujesz sie spiskow tam gdzie ich nie ma. a ze chora glowa? to tez tylko odniesienie do Twojej paranoi.
po co takie pytanie zadają?


@gimows: pytanie jak pytanie, dziewczyny pytają z ciekawości, tym bardziej jak jej się facet podoba to zastanawia się dlaczego taki gość jest sam.. a jak nie pracujesz nad sobą i nie jesteś siebie świadomy to wychodzą takie gównokompleksy i laska wie że musi uciekać jak najdalej.. jeśli Ciebie triggeruje jakieś pytanie to nie jest to chyba problem pytającego co? Chyba że chcesz być kolejnym płatkiem śniegu